Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, LeonaArtykuły wydania: Nr 36/2019 (1377)

Ikona
W mieście nie musi być głośno i duszno
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.21)

- Czy tak częste zmiany planów w naszej gminie nie obnażają braku umiejętności władz do tworzenia dobrego prawa miejscowego na wiele lat do przodu? – zastanawia się radny miejski z klubu Masz Wybór Adam Szczerba.

Ikona
Ruszyła nowa linia autobusowa
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.11)

Od poniedziałku 2 września ruszyła nowa linia autobusowa na trasie Wyszków-Brańszczyk-Białebłoto-Kobyla-Wyszków. Jej organizatorem jest powiat wyszkowski, który na jej funkcjonowanie pozyskał dofinansowanie z rządowego Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Partnerem Starostwa w pilotażowym projekcie jest gmina Brańszczyk.

Ikona
Szczęśliwego nowego roku szkolnego
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.10)

Skończyły się wakacje... Tysiące uczniów i nauczycieli wraca do pracy po zakończonym wypoczynku. Wszystkim życzę wiele sukcesów i bardzo dużo wytrwałości w pracy i sumienności w nauce. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to łatwy rok. Nie będzie łatwy ani dla nauczycieli, ani dla uczniów. Reforma edukacji przeprowadzona przez rząd PiS pod osobistym dowództwem pani minister Anny Zalewskiej przyniesie swoje skutki.

Ikona
Jak bronić się przed żądaniem zwrotu darowizny?
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.07)

Otrzymałeś oświadczenie darczyńcy o odwołaniu darowizny z żądaniem jej zwrotu? Dzisiaj przedstawię argumenty, które mogą stanowić potencjalną (przykładową) linię obrony w takiej sytuacji. Pierwszy argument obrony może polegać na kwestionowaniu istnienia rażącej niewdzięczności obdarowanego, bowiem podstawą odwołania darowizny jest istnienie rażącej niewdzięczności.

Ikona
Bug idzie jak burza
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.06)

Czwarte zwycięstwo z rzędu w rundzie jesiennej sezonu 2019/20 w lidze okręgowej zanotował zespół seniorów Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Mielczarczyka pokonali w ubiegłą sobotę Dąb Wieliszew 2:0.

Ikona
Trwa zbiórka dla Kacpra Jaszewskiego
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.05)

Przed tygodniem informowaliśmy o sukcesie wyszkowskiego futbolisty, Kacpra Jaszewskiego, który dostał się do prestiżowej NFL Academy w Wielkiej Brytanii. Klubowi koledzy Kacpra z Rhinos Wyszków prowadzą zbiórkę środków, która wspomoże finansowo młodego zawodnika.

Ikona
Góralewski trzeci w Markach
(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.05)

W niedzielę 1 września w Markach odbył się XII etap Lotto Poland Bike Marathonu, w którym udział wzięli kolarze Cateny Wyszków. Najlepszy wynik osiągnął Łukasz Góralewski, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej na dystansie Max.

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta