Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 stycznia 2021 r., imieniny Domosława, Pawła

Felietony Darii Galant

Foto
Daria Galant - pisarka
fot. Marta Baranowska
Daria Galant - powieściopisarka, autorka filmów dokumentalnych i scenariuszy, zamieszkała w zabytkowym siedlisku kurpiowskim w Ojcowiźnie nieopodal Wyszkowa, 17 marca 2009 roku rozpoczęła publikację felietonów w lokalnym Tygodniku "Wyszkowiak" wydawanym przez Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik". Rozpoczynając cykl napisała:

"Będzie to początek moich spotkań na łamach tej gazety z Wami, Czytelnikami. Spotkania te – w postaci felietonów – mam nadzieję, staną się pewnym rytuałem czytania, dadzą Wam chwile ciekawe, może zabawne. Może zostawią ślad w umysłach, który zaowocuje, gdy pojawią się w Waszym życiu dylematy lub inne niespodzianki. Chwile, kiedy człowiek musi zacząć działać sprawnie, podjąć decyzje lub ustosunkować się do zdarzeń i ludzi w danym momencie.

Na łamach „Wyszkowiaka” chciałabym dokonać pewnych podsumowań i analiz mojego życia, opowiedzieć kilka historii, które dla mnie były pouczające albo okropnie pouczające, dały natomiast wiedzę o życiu, ludziach i ich postawach. Chciałabym też zaprzęgnąć do tych rozważań moją bardzo bliską przyjaciółkę, która pomogła mi w wielu osobistych sytuacjach życiowych i życiowych dylematach – Literaturę. "


Zapraszamy do lektury!

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl