Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 lipca 2024 r., imieniny Kamila, SzymonaCykl imprez rozpoczną od wystawy

(Zam: 07.01.2014 r., godz. 14.11)
Niebawem odbędzie się pierwsza z cyklu imprez przygotowanych z okazji 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego. Zainauguruje go wystawa malarstwa dwudziestosiedmioletniego Przemysława Sasina – absolwenta tej szkoły.
 
Przemysław Sasin
fot. Justyna Pochmara

Wernisaż ekspozycji zainstalowanej w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbędzie się 17 stycznia (piątek) o godz. 19.00. Spotkaniu towarzyszyć będzie premierowy pokaz pierwszego odcinka serialu „Nasze liceum...” powstałego z okazji jubileuszu placówki.
Bywalcy wystaw w „Hutniku” czy Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej Przemysława Sasina już znają – w poprzednich latach prezentował tam swoje prace. Studiował grafikę projektową w Kolegium Sztuk Pięknych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzu Dolnym oraz grafikę projektową i malarstwo w Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Podyplomowo skończył techniki multimedialne i grafikę komputerową w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie. Uczy rysunku, liternictwa, multimediów, grafiki komputerowej oraz prowadzi pracownię technik reklamy pracując w Zespole Szkół nr 2 i ZS nr 3.
Wystawa w WOK „Hutnik” będzie czynna do 23 lutego. Wstęp na nią jest wolny.
J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta