Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, WaldemaraNieodpowiedzialny kierowca

(Zam: 19.12.2013 r., godz. 14.04)
Bryły gruzu, które w każdej chwili mogły spaść z naczepy, przewoził kierowca ciężarowego volvo zatrzymany przez policjantów w środę w Wyszkowie. Złamał przepisy kodeksu wykroczeń i prawa o ruchu drogowym mówiące o zasadach przewożenia ładunku. Dostał mandat i zakaz dalszej jazdy.
Oprac. J.P.

Foto
Ciężarówka, którą policjanci zatrzymali podczas kontroli drogowej
fot. KPP w Wyszkowie

Komentarze

Reprymenda
Dodane przez Ja, w dniu 19.12.2013 r., godz. 22.53
Panowie policjanci, reprymenda POwinna wystarczyć! Inaczej uznam, że zawyżacie w tym mieście standardy.
Reprymenda?
Dodane przez Monter, w dniu 28.12.2013 r., godz. 00.34
Jak widać jest to droga prowadząca z Wyszkowa do Rybna i jak wiemy jest na niej wiele dziur (jak ktoś nie wie to nich się tam przejedzie). Jak ta ciężarówka wjechała by w dziure i spadł by taki kawał na jadący za nią samochód, albo nawet jeśli taki kawał by spadł na droge, to za chwile może jechać autobus ze szkoły i najechać na to, a jakiś "Ja" dał by "reprymendę" co kolwiek to oznacza i zapewne puścił ciężarówke dalej. Czasami lepiej nie podciągać wszystkiego pod politykę (jak to mają w zwyczaju pisać przez duże PO), a włączyć myślenie zanim się coś głupio skomentuje. Przypatrz się na ten kawał gruzu z prawej strony. Widać że mało mu brakuje żeby polecieć. Spadł by Ci taki prosto pod koła to miał byś reprymendę w rowie.
Dodane przez Ja, w dniu 28.12.2013 r., godz. 12.54
Moje "reprymenda" to czysta ironia! W Wyszkowie wszystko związane jest z POlityką i POważne sprawy łagodzi się reprymendą. Mróz Powinien POwrócić do straży miejskiej, może by się tam czegoś nauczył.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta