Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2022 r., imieniny Krystyny, SabinyZ przedszkolakami o wodzie

(Zam: 17.11.2022 r., godz. 20.19)

O roli wody w przyrodzie, sposobach jej oszczędzania i odpowiedniego gospodarowania opowiadali przedszkolakom z wyszkowskich placówek pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w ramach realizowanego przez gminę Wyszków projektu pn. „Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie”. 
 
Warsztaty odbyły się w formie prezentacji multimedialnej oraz ciekawych i inspirujących zabaw edukacyjnych, w tym eksperymentów naukowych, podczas których dzieci wraz z prowadzącymi wykonywały doświadczenia. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak cennym zasobem w środowisku jest woda, jaką spełnia rolę w ekosystemie i w życiu człowieka.
Warsztaty odbyły się w ramach działań edukacyjnych projektu pn. „Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie", który korzysta z dofinansowania o wartości 5 mln zł z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Celem projektu jest zwiększona zdolność lokalnych społeczności do ograniczania emisji i adaptacji do zmian klimatu.
Org.
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl