Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Wyszkowski Turniej Niepodległości

(Zam: 15.11.2022 r., godz. 20.16)

W Szkole Podstawowej nr 3 w Wyszkowie 13 listopada odbył się II Wyszkowski Turniej Niepodległości w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora SP nr 3. Wydarzenie pod patronatem burmistrza Wyszkowa.

Zawody odbyły się w trzech kategoriach, w których udział wzięło ponad 60 uczestników. Wśród młodzieży szkolnej najlepszy okazał się Jakub Kruczyk, drugie miejsce zajął Alan Borzymek, a trzecie Wiktor Sztachelski. W kategorii open kobiet bezkonkurencyjna okazała się Renata Szulecka. Tuż za nią na drugim miejscu znalazła się Justyna Gutowska oraz na trzecim miejscu Agnieszka Rybak. Najmocniej obsadzoną kategorię open mężczyzn wygrał Sebastian Kapelewski, drugi był Jacek Obidziński, a trzecie miejsce zajął Kamil Baranowski. Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli i przyczynili się do organizacji turnieju oraz zapraszają już za rok na III Wyszkowski Turniej Niepodległości.