Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2022 r., imieniny Krystyny, SabinyNa co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego kompletu pościeli dla dziecka?

(Zam: 15.11.2022 r., godz. 20.08)

Każdy rodzic przykuwa wiele uwagi do tego, aby zadbać o komfort, spokój i poprawny rozwój swojego dziecka. Jednym z czynników, który ma wpływ na wszystkie te aspekty, jest odpowiednia pościel dla dzieci, która poprawia jakość snu. Ten zaś ma ogromne znaczenie, ponieważ maluchy potrzebują sporo czasu do regeneracji. Dlatego podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni komplet i czym się kierować. W końcu nie chodzi wyłącznie o samą estetykę pościeli, ale o funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Wysokiej jakości komplety pościeli dla dzieci


Na samym początku należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest uszyta pościel dla dzieci. To obowiązek każdego rodzica, by upewnić się, że wszystko jest w pełni zdrowe, a bezpieczeństwo poparte jest niezbędnymi certyfikatami. Najpopularniejszym i jednocześnie optymalnym wyborem jest niewątpliwie bawełna. Pozwala ona skórze oddychać, a także gwarantuje dobry poziom ciepła, dzięki któremu maluchowi nie będzie ani za zimno, ani za gorąco. Przy tym bawełna jest miękka i przyjemna w dotyku, co jest niezwykle ważne. Pościel dla dzieci nie może podrażniać wrażliwej skóry dziecka czy doprowadzać do jego przegrzewania. Znacząco obniży to jakość snu, wpłynie na nastrój dziecka czy nawet w konsekwencji na jego rozwój.

Dlatego nie oszczędzaj na tym i wybierz gatunek odznaczający się wysoką jakością. To gwarancja wytrzymałości, niezawodności i jednocześnie świetnej estetyki. W końcu pościel bawełniana jest bardzo popularna, więc nie można narzekać na mały wybór możliwości. Podkreślamy również, że bawełna jest trwała i nie ulegnie odkształceniom w praniu czy zniszczeniu. Ciągle będzie zachwycać kolorem i miękkością. Możesz się o tym przekonać już teraz. Wystarczy, że zobaczysz, co ma do zaoferowania sklep z pościelą Łóżkoholicy, zrobisz zakupy, a przesyłka szybko dotrze we wskazane miejsce i umili komuś sen.

Odpowiedni rozmiar pościeli dla malucha


Komplety pościeli dla dzieci znajdziesz w wielu rozmaitych rozmiarach. Wybór nie powinien być przypadkowy. Wachlarz możliwości zawęź do kilku modeli, które będą dopasowane zarówno do wieku malucha, jak i rozmiaru łóżka. Najmniejsze pościele są dedykowane niemowlętom - także do wózeczka. Jeśli chodzi o standardowe łóżeczko, to najczęściej w grę w chodzi kołdra 90x120 cm bądź 100x160 cm. Zaś dla kilkulatka można wybrać pościel o wymiarze 120x160 cm, 100×160 cm, 100×140 cm bądź 100×135 cm.

Estetyka pościeli też ma znaczenie


Również wygląd pościeli dla dzieci jest ważny. Może to nie kwestia praktyczna, jednak także ma wpływ na samopoczucie malucha. Warto, aby odpowiadała ona na gust pociechy i jej charakter. Dobrze dopasowany komplet będzie wesoły, ładny, pełen jasnych kolorów i motywów, które pozytywnie wpłyną na nastrój dziecka. Sprawdzą się na pewno zarówno postaci zwierzątek, jak i wzory, rysunki czy inne barwne elementy pobudzające kreatywność i ciekawość świata. Poszewka na kołdrę czy poduszkę powinna też idealnie komponować się z wystrojem wnętrza, aby pokoik dziecięcy był dopracowany w każdym detalu i sprawiał wrażenie niezwykle przytulnego.Materiał promocyjny

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl