Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatyDrzewa pamięci skradzione

(Zam: 02.11.2022 r., godz. 19.06)

Niedawno posadzone dęby, upamiętniające rodziny z Choszczowego (gmina Zabrodzie), zostały skradzione. „Pękły nam serca…” - piszą inicjatorzy akcji, w ramach której powstało miejsce poświęcone dawnym mieszkańcom miejscowości.

„Nie sądziliśmy, że to kiedyś się wydarzy, że ktoś podniesie rękę na upamiętnienie rodzin, które kiedyś żyły wśród nas... Sadziliśmy te drzewa ze wzruszeniem i łzami w oczach…” - czytamy na profilu sołectwa w mediach społecznościowych. „PERFIDNY ZŁODZIEJU W ODBLASKOWEJ KAMIZELCE! JEŚLI TO CZYTASZ, MASZ CZAS DO JUTRA RANA, BY SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ. Informujemy, że o zdarzeniu została powiadomiona policja! Wbrew pozorom nasza wieś i okolica jest dość dobrze monitorowana, czekamy na zapisy z kamer, jest już także kilku świadków! Wszystkich Państwa, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje w sprawie prosimy o kontakt! Jednocześnie informujemy, że postaramy się, by drzewa pamięci pojawiły się na naszym placu ponownie…”.
J.P.
źródło fot. Choszczowe - odkryj na nowo/FB
Komentarze

Dodane przez Lesio z kibucu Topeka, w dniu 03.11.2022 r., godz. 07.59
No Choszczowe, mieszka tam jelita trzeciej Rzeczypospolitej.
Postęp
Dodane przez Tren, w dniu 05.11.2022 r., godz. 20.14
To jedyna miejscowość na świecie, gdzie nie chcieli kanalizacji. Wolą szamba bo tańsze. Taki Wąchock świata. Nic dziwnego, że złodzieje myślą, że mogą ich nachodzić i nie mają żadnego szacunku.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta