Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 marca 2023 r., imieniny Eustachego, WiktoraKuźnia Koxów wraca z przytupem!

(Zam: 18.10.2022 r., godz. 20.20)

W weekend 5 i 6 listopada w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” odbędzie się 2. turniej e-sportowy LAN League of Legends.

Blisko 100 zawodników będzie rywalizowało w sieciową grę komputerową z gatunku multiplayer online battle arena, producenta firmy Riot Games, czyli popularnego LoLa. To drugi turniej firmowany przez grupę Kuźnia Koxów, przypomnijmy, iż na początku roku areną gier była sala widowiskowa WOK „Hutnik”. Emocje opadały jeszcze na długo po zakończeniu pierwszej edycji, co
upewniło organizatorów w przekonaniu, iż e-sport potrzebuje zmagań na scenie. A jaki lepszy termin może sprzyjać rywalizacji, jak nie finały Mistrzostw Świata!

Podczas turnieju e-sports w Wyszkowie wykorzystanych zostanie ponad 20 komputerów stacjonarnych w nowoczesnej sali gamingowej w popularnej „małej” szkole. Rywalizacja z jednego pojedynku będzie transmitowana na żywo. Rozgrywki odbędą się na mapie Sumoners Rift w trybie Tournament Draft. W sobotę 5 listopada organizatorzy zaplanowali spotkania grup A, B, C, D (każda po 4 drużyny), z których do kolejnej fazy turnieju awansują po 2 najlepsze teamy. W niedzielę zobaczymy najlepszą ósemkę zespołów, która stanie do walki w systemie play-off o nagrodę główną – 1 000 PLN, karty podarunkowe i gadżety komputerowe (łączna pula nagród w turnieju 3 000 PLN).

Termin przesyłania zgłoszeń i zamknięcie listy turnieju mija 28.10.2022 (piątek). Już teraz zachęcamy do zapisów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie kuznia-koxow.pl. Wymagane dokumenty: zaakceptowany regulamin, oświadczenie pełnoletniego uczestnika bądź oświadczenie rodzica. Dokumenty można pobrać na stronie organizatora. Polecamy oficjalną stronę imprezy: kuznia-koxow.pl oraz profil na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/esports4uWyszkow 

Partnerami przy organizacji Turnieju są: Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, Gmina Wyszków, firma FUZ Adam Rojek.

Z e-sportowym pozdrowieniem
Grupa Kuźnia Koxów
Bartek Doliński
Michał Lipka
Leszek Marszał

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl