Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 stycznia 2023 r., imieniny Jana, PrzybysławaInżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje

(Zam: 06.10.2022 r., godz. 10.54)

Budujesz dom i masz pytania? Czeka Cię remont i masz wątpliwości dotyczące jego przebiegu? Potrzebujesz porady z zakresu prawa budowlanego? Starostwo Powiatowe w Wyszkowie zaprasza na drugą edycję Dni Otwartych Inżyniera Budownictwa organizowanych przez Polskę Izbę Budownictwa. Podczas spotkania eksperci bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa odbędzie się 11 października w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie (ul. Zakolejowa 15A, 07-200 Wyszków) w godzinach 14.00-18.00.

Podczas spotkania indywidualni inwestorzy, którzy planują zakup działki, budowę domu lub remont mieszkania, właściciele nieruchomości oraz przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych będą mieli okazję porozmawiać z inżynierami budownictwa. Zakup ziemi, procedury prawne związane z budową domu, wybór kierownika budowy, materiałów i technologii to niektóre z kwestii, w których będą doradzać inżynierowie.

Patronat honorowy nad akcją sprawują: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Patronem medialnym wydarzenia jest „Dziennik Gazeta Prawna”, miesięcznik „Inżynier Budownictwa”, Onet.
Starostwo Powiatowe w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl