Dziś jest 29 marca 2024 r., imieniny Eustachego, Wiktora

Zwycięstwo i awans Bugu

(Zam: 03.10.2022 r., godz. 10.08)

• KS Wesoła – Bug Wyszków (fot. Bug Wyszków)
Bug Wyszków bez problemów pokonał KS Wesołą w spotkaniu 8. kolejki rozgrywek ligi okręgowej i awansował na 4. miejsce w tabeli.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 1 października w stolicy. Faworytami byli goście i z tej roli wywiązali się w stu procentach. Wyszkowianie mieli w tym meczu bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Strzelanie rozpoczął Mateusz Maciak, który przed upływem 20 minut dwukrotnie pokonał bramkarza miejscowych po strzałach głową (w obu przypadkach asystował Robert Nogaj). Do przerwy utrzymało się dwubramkowe prowadzenie wyszkowian. W drugiej odsłonie goście jeszcze podkręcili tempo. Trzy bramki Przemysława Nasiadki oraz gol Ukraińca Zaporozhchenko dały Bugowi zwycięstwo 6:0. Warto wspomnieć, że w drugiej połowie rzut karny obronił Jakub Imiołek.

KS Wesoła – Bug Wyszków 0:6 (0:2)

Bug: J. Imiołek – R. Nogaj (83. A. Balcer), M. Maciak. D. Dadacz – P. Połodziuk (71. P. Czajka), P. Wojtkowski (67. A. Szleżanowski), Ł. Łada (78. G. Zaporoshchenko), W. Podolski, K. Maciak – D. Świerblewski (67. Y. Zaporoshchcenko), Ł. Kamiński (46. P. Nasiadka).

Bug po tym zwycięstwie awansował na 4. miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce wyszkowianie podejmą Madziar Nieporęt. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 8 października, początek o godz. 16.00.