Dziś jest 27 lipca 2024 r., imieniny Julii, Natalii

Wygrali z Radością

(Zam: 01.10.2022 r., godz. 09.27)

Bug Wyszków w 7. kolejce rozgrywek ligi okręgowej pokonał na własnym stadionie PKS Radość wynikiem 4:1. Był to trzeci komplet punktów wyszkowian w tej rundzie.

Tuż przed weekendem gruchnęła informacja o zwolnieniu ze stanowiska trenera Przemysława Cegiełki. Zarząd klubu zdecydował się na rozwiązanie umowy z dotychczasowym szkoleniowcem po 6 spotkaniach ligowych. W najbliższych meczach, w tym spotkaniu z PKS-em, drużynę prowadzi duet Marek Zalewski/Arkadiusz Mielczarczyk. Pozostaje oczekiwać na oficjalne ogłoszenie osoby nowego trenera.

Tymczasem spotkanie z PKS-em Radość zostało rozegrane w sobotę 24 września. Od początku premierowej odsłony stroną wyraźnie dominującą na boisku byli gospodarze. Wyszkowianie wyszli na prowadzenie po kwadransie gry, gdy sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Przemysław Nasiadka. Niestety rywale zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, jeden ze stołecznych zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Od początku drugiej odsłony nacierał Bug, co zaowocowało ponownym wyjściem na prowadzenie w 56. minucie (bramka Roberta Nogaja). Spokój wyszkowskim kibicom dał kilka minut później Wiktor Podolski, który podwyższył wynik na 3:1 (po dośrodkowaniu z rzutu rożnego). Wynik spotkania ustalił zaś Ukrainiec, Ilya Zaporoshchenko w doliczonym czasie gry. Rywale w drugiej połowie zanotowali jeden strzał w poprzeczkę bramki Bugu.

Bug Wyszków – PKS Radość 4:1 (1:1)

Bug: J. Imiołek – D. Dadacz , M. Maciak, R. Nogaj, K. Maciak (87. A. Balcer) – P. Połodziuk (77. I. Zaporoshchenko), A. Szleżanowski (46. P. Wojtkowski), Ł. Łada (63. Ł. Kamiński), W. Podolski – D. Świerblewski, P. Nasiadka.

W 8. kolejce wyszkowianie zmierzą się na wyjeździe z drużyną KS Wesoła. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 1 października.