Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 grudnia 2023 r., imieniny Blanki, EligiuszaBug się rozpędza

(Zam: 15.09.2022 r., godz. 08.04)

  • Bug Wyszków vs MKS Polonia Warszawa (fot. Bug Wyszków)
Drugie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach ligi okręgowej odnieśli piłkarze Bugu Wyszków. W 5. kolejce sezonu słabsi od wyszkowian okazali się zawodnicy MKS-u Polonia Warszawa.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 10 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Początek premierowej odsłony należał do miejscowych, którzy od 9. minuty prowadzili po bramce głową Mateusza Maciaka. Goście zdołali wyrównać po niespełna pół godzinie gry, skutecznie egzekwując rzut karny. To nie był koniec strzelania w pierwszej połowie, bowiem w doliczonym czasie gry gola „do szatni” strzelił Czarnym Koszulom Wiktor Podolski. Początek drugiej połowy ostatecznie „dobił” stołecznych. Bramką bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Łukasz Łada. Mecz toczył się dalej pod kontrolą wyszkowian, którzy jeszcze raz podwyższyli swoje prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się w samej końcówce Przemysław Nasiadka, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Bug Wyszków – MKS Polonia Warszawa 4:1 (2:1)

Bug: J. Imiołek – A. Balcer (46. A. Szleżanowski), R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak – P. Połodziuk (66. Ł. Kamiński), P. Wojtkowski (79. K. Skrocki), Ł. Łada (75. D. Dadacz), N. de Sousa Costa (88. P. Czajka) – W. Podolski, D. Świerblewski (57. P. Nasiadka).

W najbliższej kolejce Bug czeka wyjazdowy bój z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 18 września. Wyszkowianie z dorobkiem 8 punktów plasują się obecnie na 7. miejscu w tabeli.

Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta