Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2022 r., imieniny Krystyny, SabinyBug się rozpędza

(Zam: 15.09.2022 r., godz. 08.04)

  • Bug Wyszków vs MKS Polonia Warszawa (fot. Bug Wyszków)
Drugie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach ligi okręgowej odnieśli piłkarze Bugu Wyszków. W 5. kolejce sezonu słabsi od wyszkowian okazali się zawodnicy MKS-u Polonia Warszawa.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 10 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Początek premierowej odsłony należał do miejscowych, którzy od 9. minuty prowadzili po bramce głową Mateusza Maciaka. Goście zdołali wyrównać po niespełna pół godzinie gry, skutecznie egzekwując rzut karny. To nie był koniec strzelania w pierwszej połowie, bowiem w doliczonym czasie gry gola „do szatni” strzelił Czarnym Koszulom Wiktor Podolski. Początek drugiej połowy ostatecznie „dobił” stołecznych. Bramką bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Łukasz Łada. Mecz toczył się dalej pod kontrolą wyszkowian, którzy jeszcze raz podwyższyli swoje prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się w samej końcówce Przemysław Nasiadka, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Bug Wyszków – MKS Polonia Warszawa 4:1 (2:1)

Bug: J. Imiołek – A. Balcer (46. A. Szleżanowski), R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak – P. Połodziuk (66. Ł. Kamiński), P. Wojtkowski (79. K. Skrocki), Ł. Łada (75. D. Dadacz), N. de Sousa Costa (88. P. Czajka) – W. Podolski, D. Świerblewski (57. P. Nasiadka).

W najbliższej kolejce Bug czeka wyjazdowy bój z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 18 września. Wyszkowianie z dorobkiem 8 punktów plasują się obecnie na 7. miejscu w tabeli.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl