Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2022 r., imieniny Krystyny, SabinyNowoczesne soczewki progresywne najlepszych marek

(Zam: 14.09.2022 r., godz. 15.45)

Wzrok jest czymś, co otrzymujemy raz na całe życie. Niestety, im człowiek starszy, tym coraz więcej z nim problemów. I niestety – nie można tego zatrzymać, można jednak korzystać z rozwiązań, które poprawią niedostatki natury. Soczewki progresywne to właśnie jedno z takich rozwiązań. Ma ono na celu skuteczne zniwelowanie negatywnych skutków prezbiopii. Czym ona jest i u kogo może wystąpić?Starczowzroczność – naturalna konsekwencja życia
Prezbiopia, czyli starczowzroczność, to naturalny efekt fizjologiczny, pojawiający się zazwyczaj po przekroczeniu czterdziestego roku życia. Wówczas gałka oczna staje się sztywna, co jest skutkiem zwiotczenia mięśni. W związku z tym pojawia się problem z prawidłową ostrością widzenia, zwłaszcza na bliskie odległości. Jest to niezwykle niekomfortowe i znacznie pogarsza jakość życia. Dzięki rozwojowi nauki udało się jednak stworzyć skuteczne remedium, którym są soczewki progresywne.
Soczewki progresywne mają specjalną konstrukcję, która pozwala na płynną regulację ostrości widzenia. W celu ich tworzenia producenci tacy, jak Alcon czy CooperVision, stosują swoje autorskie, opatentowane rozwiązania. Dzięki temu użytkownik soczewek może cieszyć się doskonałym widzeniem, a zarazem odczuwa pełen komfort z użytkowania soczewek – są one przez cały czas odpowiednio nawilżone i nie przesuwają się nawet podczas gwałtownych aktywności.

Soczewki progresywne – kiedy zacząć je nosić?
O tym, kiedy zacząć nosić soczewki progresywne, czyli multifokalne, powinien zadecydować okulista na podstawie przeprowadzonych badań. Jednak oznakami tego, że masz prezbiopię, mogą być problemy z czytaniem oraz niewyraźna ostrość widzenia. W takiej sytuacji warto zgłosić się na badania, które i tak są konieczne, aby dopasować odpowiednią moc soczewek do wady wzroku.
Podobnie jak i soczewki sferyczne oraz toryczne, także soczewki multifokalne dostępne są w różnych trybach noszenia – dziennym, dwutygodniowym oraz miesięcznym. Pozwala Ci to na dobranie najlepiej dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji. A skoro już mamy wyjaśnione, na czym polega problem i jak go rozwiązać, warto także doradzić, gdzie najlepiej nabyć soczewki progresywne?

Soczewki w dobrych cenach – online i w salonach
Oferta soczewek progresywnych sieci Vision Express zwraca uwagę z dwóch powodów. Pierwszym jest szeroki wybór soczewek o różnych mocach. Drugim – bardzo przystępne, atrakcyjne ceny, dzięki którym przy zakupie nawet kilku par nie można mówić o „dużym wydatku”.
Ponadto jeśli znasz potrzebną Ci moc, możesz wygodnie zamówić soczewki online, odwiedzając stronę visionexpress.pl. Zobacz już dzisiaj, jakie to łatwe!

Materiał promocyjny

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl