Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2022 r., imieniny Krystyny, SabinyI Memoriał Hilarego Kubika

(Zam: 14.09.2022 r., godz. 08.36)

  • fot. TwRL
W sobotę 10 września w klubie Tenis w Rybienku Leśnym odbył się I Memoriał Hilarego Kubika, zmarłego trenera, który w klubie uczył najmłodszych adeptów tenisa.

W turnieju juniorskim ku pamięci Hilarego Kubika uczestniczyło siedmioro młodych tenisistów i tenisistek. Zostali oni podzieleni na dwie grupy (wg kryterium wiekowego). W grupie młodszej zwyciężył Krzysztof Wojciechowski, który wygrał wszystkie swoje mecze, w grupie starszej natomiast najlepszy okazał się z kompletem zwycięstw Kuba Grzybowski. Gratulujemy! Najlepsi zostali uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez sponsorów: Kryniczanka, Koperek Hurtownia Warzyw i Owoców, Sklep Zoologiczny "Boluś", Restauracja Sapori Ricchi, Klinika Dla Ciebie Wyszków, HM TENIS, Revival Wyszków - masaż i rehabilitacja, Eyfel Wyszków, IT 4 Polska, Eurobeef, Studio Format - Drukarnia Cyfrowa.

- Hilary, brakuje nam Ciebie. Pozostaniesz głęboko w naszych sercach – tymi słowami podsumowanie turnieju zakończyli jego organizatorzy.

Ze swojej strony gratulujemy inicjatywy, która dołoży cegiełkę do zachowania w pamięci szanowanego trenera Kubika. Czekamy na kolejną edycję za rok.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl