Dziś jest 03 maja 2024 r., imieniny Marii, Marioli

Nadbużanka zaczęła z przytupem

(Zam: 30.08.2022 r., godz. 12.07)

• Impet Łajski vs Nadbużanka Słopsk (fot. Nadbużanka)
Nadbużanka Słopsk oficjalnie zadebiutowała w rozgrywkach ligowych. Podopieczni trenera Sławomira Kozłowskiego pokonali w Łajskach miejscowy Impet wynikiem 3:2.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 28 sierpnia. Dla Nadbużanki był to pierwszy mecz sezonu z powodu przełożenia starcia z rezerwami Orłów Zielonka (na 1 września). Zespół ze Słopska zaliczył słaby początek. Błędy defensywy Nadbużanki kosztowały ją utratę dwóch bramek. Słopcczanie szybko się jednak otrząsnęli i jeszcze przed przerwą wyprowadzili dwa szybkie ciosy, które wyrównały stan spotkania (bramki Dawida Kamińskiego i Karola Kisiela). W drugiej połowie Nadbużanka całkowicie przejęła inicjatywę. Przewaga drużyny ze Słopska została udokumentowana golem Wiktora Wiśniewskiego, który dał gościom upragnione 3 punkty.

Impet Łajski – Nadbużanka Słopsk 2:3 (2:2)

Nadbużanka: Błażej Grabowski – Mateusz Paź, Kamil Kozłowski, Piotr Srokowski, Dawid Kozłowski – Piotr Topolewski (60’ Miłosz Druchniak), Szymon Gałązka, Karol Kisiel, Karol Anklewicz, Wiktor Wiśniewski (80’ Piotr Durka) – Dawid Kamiński (60’ Mateusz Ściechowicz).

W czwartek 1 września Nadbużanka zmierzy się na wyjeździe z Orłami II Zielonka, a w niedzielę 4 września podejmie na wyszkowskim stadionie Mewę Krubin (początek meczu o godz. 12.00).