Dziś jest 26 kwietnia 2024 r., imieniny Klaudiusza, Marzeny

Batorowicz najlepszy w singlu

(Zam: 08.08.2022 r., godz. 12.02)

W sobotę 6 sierpnia w klubie Tenis w Rybienku Leśnym odbył się 3. Turniej Singlowy z cyklu Rybienko Open Series 2022. Zwyciężył Rafał Batorowicz, który w finale pokonał Piotra Borkowskiego.

Do rywalizacji zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników z naszej okolicy, ale również Węgrowa, Warszawy, Piastowa i Radzymina. Mimo niestabilnej pogody udało się przeprowadzić cały turniej. Kilka godzin rywalizacji wyłoniło najlepszych – Rafał Batorowicz po emocjonującym finale pokonał Piotra Borkowskiego, a 3. miejsce przypadło Bartłomiejowi Błachno, który pokonał Augustyna Budka. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań.

I runda (kwalifikacyjna):

Z. Woźnicki – J. Rozlau 3:6
J. Michalski – M. Mińkowski (wo dla Michalskiego)

R. Batorowicz – P. Borkowski 6:4

Najlepsi zostali wyróżnieni pamiątkowymi statuetkami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów: Kryniczanka, Sklep Zoologiczny Boluś, Restauracja Sapori Ricchi, HM Tenis, Klinika dla Ciebie, Revival Wyszków, Eyfel Wyszków, IT4 Polska.

36. A. Krzeczkowska 10

Do Turnieju Masters zakwalifikuje się najlepsza 8 tenisistów w całym cyklu. Przypominamy o IV mistrzostwach Wyszkowa organizowanych przez Tenis w Rybienku Leśnym oraz WOSiR Wyszków. Rywalizacja odbędzie się w weekend 20-21 sierpnia, zapisy do 15 sierpnia na stronie internetowej: https://korty.org/turnieje/6142.