Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 września 2022 r., imieniny Cypriana, JustynyUderzył w ogrodzenie posesji

(Zam: 08.08.2022 r., godz. 10.33)

W Zabrodziu 28-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, uderzył ogrodzenie posesji i wywrócił się. Ranny został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło 6 sierpnia na ul. Starowiejskiej. Oficer dyżurny wyszkowskich policjantów dostał zgłoszenie około godz. 21.40. Wyjaśniający to zdarzenie funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 28-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad jednośladem, następnie zjechał na prawe gruntowe pobocze, po czym uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji i wywrócił się. Według Policji, chwili zdarzenia panowały dobre warunki atmosferyczne, a obowiązujące ograniczenie prędkości w tym miejscu wynosi 30 km/h.

28-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mundurowi pobrali mu krew do badań, aby sprawdzić, czy nie był pod wpływem alkoholu.
Przez kilka godzin trwały utrudnienia na tym odcinku drogi. Na miejscu pracował technik kryminalistyki, który wykonał m.in. oględziny miejsca wypadku, motocykla, zabezpieczali ślady oraz sporządzali szkic zdarzeniowy.
Dokładne okoliczności i przyczynę wypadku wyjaśniają wyszkowscy kryminalni. Policjanci apelują do kierowców o rozważną i bezpieczną jazdę.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie
Komentarze

Jedż wolniej
Dodane przez Marek, w dniu 10.08.2022 r., godz. 18.42
Na starowiejskiej powinni postawić Radar to może Kierowcy Debile by nie rajdowali , nawet leżące na ulicy gumowe garby nic na nich nie działają . Szyby w oknach drżą jak taki Debil , motorem , samochodem albo ciężarówką szybko przejedzie . Ten motocyklista sam jest sobie winien , to szczęście że jechał wieczorową porą i nikogo nie zabił .

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl