Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannySiatkówka plażowa w Nowej Wsi - zaproszenie na turniej

(Zam: 04.08.2022 r., godz. 10.18)

Stowarzyszenie Bocian KRiS zaprasza na Powiatowy Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 15 sierpnia w Nowej Wsi (gmina Brańszczyk). Początek o godz. 11.00.

Zapisy przez formularz kontaktowy na stronie internetowej stowarzyszenia www.bociankris.mazowsze.pl. Liczba miejsc ograniczona. Dla zawodników atrakcyjne trofea, poczęstunek i dobra atmosfera. Zadanie finansowo wspiera powiat wyszkowski.
J.P.

Komentarze

Dodane przez turysta, w dniu 08.08.2022 r., godz. 07.49
Dlaczego tak piękna gmina, jaką jest gmina Brańszczyk nie wykorzystuje swego potencjału? Wystarczy chwila namysłu by zobaczyć jak wiele możliwości stoi otworem. Dlaczego nie są wykorzystane walory przyrodnicze? Dlaczego nie czerpiecie z historii - tak trudnej, ale i bogatej - czy pamiętacie kim byli bartnicy z waszej puszczy białej? kim byli flisacy? same zawody łódką pychówką to trochę mało. Dlaczego gmina Długosiodło, miejscowość Kamieńczyk mogą stworzyć coś pięknego, a tu jest to trudne i nieosiągalne? Macie martwe punkty w centrum Brańszczyka, które tylko proszą się o to żeby o nie zadbać i czerpać z nich korzyści. Dlaczego jedynym punktem gastronomicznym jest pizzeria, czy nie ma możliwości udostępnienia np. KGW lokalu by te, choćby w weekendy mogły przygotowywać lokalne specjały? Czy macie odrobinę wyobraźni i kreatywności? Dlaczego nie ma w takiej pięknej nadbużańskiej miejscowości strefy odpoczynku nad Bugiem - dwie ławeczki to trochę mało? czemu jest brak miejsc parkingowych przy lesie by nie trzeba było wjeżdżać autem do lasu? Czemu nie wykorzystujecie potencjału skansenu i stawów obok?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl