Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 czerwca 2022 r., imieniny Pawła, Piotra„Twój uśmiech” – historia utkana z emocji

(Zam: 23.05.2022 r., godz. 12.04)

Los bywa kapryśny. Raz nam daje, raz zabiera. Obsypuje szczęściem, by po chwili odebrać ostatnie okruchy nadziei. Najnowsza książka Ilony Gołębiewskiej to intrygująca, pełna emocji i zaskakująca opowieść o tym, że nic w życiu nie jest nam dane raz na zawsze.

Lena Mazur wiedzie spokojne życie. Jest atrakcyjną kobietą, mieszka w Warszawie, prowadzi dział finansów znanej firmy, samotnie wychowuje jedenastoletnią córkę Basię. Na swój sposób jest szczęśliwa, chociaż coraz częściej doskwiera jej samotność.

Doskonale pamięta dzień, w którym rozpadły się jej marzenia i plany. Musiała przejść przyspieszony kurs dorastania. Przetrwała, stała się silniejsza. Jednak los ponownie wystawia ją na próbę. Po latach wraca Borys – jej dawna miłość. Ponadto jest zmuszona do zmiany pracy, wplątuje się w gorący romans z szefem, ma problemy wychowawcze z córką. Pomocy szuka wśród przyjaciół oraz w spokojnym domu w niewielkiej miejscowości Zalesie. Bo czasami historia lubi się przecież powtarzać… Szczególnie wtedy, gdy nie zamknęło się spraw z przeszłości.

„Prawdziwa mistrzyni emocji” – tak czytelnicy nazwali Ilonę Gołębiewską, która w najnowszej powieści „Twój uśmiech” kreśli kilka wciągających wątków, od których wprost nie można się oderwać. Utkana z emocji historia nie tylko pozwala nam postawić się na miejscu bohaterów, ale i przeżyć ich rozterki. Autorka w niepowtarzalnym klimacie podejmuje ważne tematy, takie jak siostrzany konflikt, rozpad związku, zdrada, romans w pracy, próby manipulacji i podporządkowania drugiej osoby.

Czy można ponownie zaufać osobie, przez którą utraciło się marzenia? Czy można uwierzyć w miłość po wielu rozczarowaniach? Jak rozwiązać konflikt dotyczący wychowywania dziecka? Czy z dala od zgiełku dużego miasta, Zalesie przyniesie Lenie upragniony spokój? Odpowiedzi znajdując się na kartkach tej intrygującej historii.

„Twój uśmiech” to druga powieść z luźno powiązanej serii. Każda z trzech książek opowiada losy głównych bohaterek. Ewa Kuszewska była bohaterką powieści „Twoja tajemnica”. Niebawem poznamy historię siostry Leny - Anity Mazur. Wszystkie trzy skrywają pewne tajemnice i sekrety. Czas pokaże, jak sobie z nimi poradzą.


Materiał promocyjny
  • Ilona Gołębiewska - pisarka. Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Autorka ponad 60 publikacji naukowych i popularnonaukowych. W sferze jej zainteresowań jest zarówno wychowanie artystyczne, edukacja osób dorosłych i seniorów, jak i terapia pedagogiczna oraz rozwój osobisty czy coaching. Brała udział w licznych projektach 
o charakterze doradczym, badawczym i edukacyjnym w Polsce i za granicą. Swoje doświadczenie zawodowe nazywa pracą "od przedszkola do seniora", ponieważ pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi. Nabyte doświadczenie, spotkani ludzie, zasłyszane historie są dla niej inspiracją do pisania powieści, w których podejmuje bardzo często istotne kwestie społeczne, co czytelnicy bardzo cenią. Jej największym marzeniem jest założenie fundacji. Autorka bestsellerowych powieści: "Powrót do starego domu" (MUZA 2017), "Tajemnice starego domu" (MUZA 2017), "Pamiętnik ze starego domu" (MUZA 2018), "Miłość ma twoje imię" (MUZA 2018), "Teatr pod Białym Latawcem" (MUZA 2018), "Podaruj mi jutro" (MUZA 2019), "Pozwól mi kochać" (MUZA 2019), "Zaczekaj na miłość" (MUZA 2020), "Kochaj coraz mocniej" (MUZA 2020), "Pragnienia" (MUZA 2020), "Zmysły" (MUZA 2021) oraz "Dotyk" (MUZA 2021), "Czas na miłość" (MUZA 2021), "Twoja tajemnica" (2022). Prowadzi stronę autorską www.ilonagolebiewska.pl
    Ilona Gołębiewska - pisarka. Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Autorka ponad 60 publikacji naukowych i popularnonaukowych. W sferze jej zainteresowań jest zarówno wychowanie artystyczne, edukacja osób dorosłych i seniorów, jak i terapia pedagogiczna oraz rozwój osobisty czy coaching. Brała udział w licznych projektach o charakterze doradczym, badawczym i edukacyjnym w Polsce i za granicą. Swoje doświadczenie zawodowe nazywa pracą "od przedszkola do seniora", ponieważ pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi. Nabyte doświadczenie, spotkani ludzie, zasłyszane historie są dla niej inspiracją do pisania powieści, w których podejmuje bardzo często istotne kwestie społeczne, co czytelnicy bardzo cenią. Jej największym marzeniem jest założenie fundacji. Autorka bestsellerowych powieści: "Powrót do starego domu" (MUZA 2017), "Tajemnice starego domu" (MUZA 2017), "Pamiętnik ze starego domu" (MUZA 2018), "Miłość ma twoje imię" (MUZA 2018), "Teatr pod Białym Latawcem" (MUZA 2018), "Podaruj mi jutro" (MUZA 2019), "Pozwól mi kochać" (MUZA 2019), "Zaczekaj na miłość" (MUZA 2020), "Kochaj coraz mocniej" (MUZA 2020), "Pragnienia" (MUZA 2020), "Zmysły" (MUZA 2021) oraz "Dotyk" (MUZA 2021), "Czas na miłość" (MUZA 2021), "Twoja tajemnica" (2022). Prowadzi stronę autorską www.ilonagolebiewska.pl
    fot. J. Nadziejko.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl