Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, Waltera500. restauracja McDonald’s otwarta w Wyszkowie

(Zam: 13.05.2022 r., godz. 15.54)

Po 30 latach działalności McDonald’s w Polsce została otwarta 500. restauracja sieci. Lokal znajduje się przy al. Piłsudskiego 46 w Wyszkowie.

Jest to 98 restauracja w województwie mazowieckim. Będzie nią zarządzać franczyzobiorca Kristof Hanko, który łącznie prowadzi już 15 lokali sieci. Kristof Hanko z McDonald’s związany jest od wielu lat. Na początku po stronie korporacji, a od 2016 roku jako franczyzobiorca.
- Niezwykle się cieszę, że to właśnie jedna z moich restauracji jest 500. lokalem w Polsce. Na dodatek w 30. roku obecności firmy nad Wisłą. W moich restauracjach na Mazowszu zatrudniam już 1 100 pracowników. W Wyszkowie znajdzie pracę kolejnych 60 osób – mówi Kristof Hanko, franczyzobiorca McDonald’s Polska.
Restauracja w Wyszkowie zastała zaprojektowana w stylu Luna. Wewnątrz znajduje się 112 miejsc siedzących i 66 w ogródku. Lokal ma również linię McDrive, z której mogą skorzystać zmotoryzowani.
Restauracja została wyposażona między innymi w instalację fotowoltaiczną oraz turbinę wiatrową, które pozyskują odnawialne źródła energii w całości pokrywające zapotrzebowanie na oświetlenie zewnętrzne lokalu. Rozwiązania te sieć będzie wprowadzać w kolejnych restauracjach.
Inf. praas.
Komentarze

Dodane przez Tytus, w dniu 17.05.2022 r., godz. 15.40
Wszystko dobrze, tylko chamowo już śmieci rozciąga po mieście i okolicy. Dla nich w wiadrach ocynkowanych powinni paszę wydawać, jak ich "łojciec gadzinie".
Dodane przez Gringe, w dniu 18.05.2022 r., godz. 10.49
Wyszków tego potrzebował. Najlepsza inicjatywa od lat... potwierdzeniem tego jest frekwencja w pierwszych dniach po otwarciu, zainteresowanie mediów i entuzjazm całej społeczności miasta. Matki z dziećmi w godzinach obiadowych, całe rodziny po niedzielnej mszy, młodzież w godzinach szkoły. To miasto weszło na inny poziom! Pułtusk i Ostrów Mazowiecka nam nie podskoczy. Dziękujemy mediom za tak szerokie informowanie o tym epokowym wydarzeniu! W końcu to 500 okrągłe otwarcie tego przybytku rozkoszy dla podniebienia.
Jeśli to standardowa informacja prasowa to dlaczego Wyszkowiak nie informuje
Dodane przez Rynio, w dniu 18.05.2022 r., godz. 13.42
o wszystkich nowootwieranych restauracjach w Wyszkowie? Jeśli jest to natomiast promocja to artykuł powinien być odpowiednio sygnowany. Bezrefleksyjne pisanie o otwarciu restauracji tej sieci w prasie potwierdza zaściankowość tego miejsca na mapie Polski.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta