Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaPodejrzany o zabójstwo żony i teściowej zatrzymany

(Zam: 12.05.2022 r., godz. 08.57)

W lesie w okolicy Leszczydołu-Nowin policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 2 kobiet znalezionych w spalonym domu. Mężczyzna próbował zaatakować policjantów nożem. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć broni. Podejrzewany został zraniony w nogę i obezwładniony. W eskorcie policjantów przewieziono go do szpitala.

Do pożaru doszło 10 maja w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Białostockiej w Wyszkowie. Służby ratownicze znalazły tam zwłoki dwóch kobiet w wieku 58 i 83 lata. Jak podaje wyszkowska komenda, sprawą zajęli się najlepsi policjanci z Wyszkowa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.  Śledczy przesłuchali kilkanaście osób,  zabezpieczyli monitoringi, a na miejscu zdarzenia ślady.

Wstępne ustalenia wskazywały, że związek ze zdarzeniem może mieć mąż młodszej kobiety, dlatego rozpoczęto poszukiwania 57-latka. Brało w nich udział kilkudziesięciu policjantów, w tym specjalna grupa poszukiwawcza. Wykorzystany został policyjny helikopter i drony.

11 maja około godziny 11.00 w trakcie sprawdzania lasu w okolicy Leszczydołu-Nowin policjanci namierzyli miejsce, w którym ukrywał się 57-latek. Mężczyzna na widok policjantów wybiegł z nożem i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg i wezwali uciekiniera do zatrzymania się, a następnie oddali strzał ostrzegawczy. Wtedy mężczyzna odwrócił się i próbował zaatakować nożem policjantów. Funkcjonariusze oddali kolejny strzał w kierunku mężczyzny, a następnie obezwładnili go. 57-latek został ranny w nogę. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce służby ratunkowe. Mężczyzna przytomny, w eskorcie policjantów został przewieziony do szpitala.
Nad sprawą cały czas pracują wyszkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl