Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaUkradła cielę i dwa prosięta

(Zam: 05.05.2022 r., godz. 12.31)

32-letnia mieszkanka gminy Zabrodzie we wsi Obrąb ukradła kilkudniowe cielę. Kilka tygodni wcześniej w gminie Jadów jej łupem padły dwa prosięta.

Pod koniec minionego tygodnia dyżurny wyszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży kilkudniowego cielęcia z gospodarstwa na terenie wsi Obrąb. Pokrzywdzona oszacowała wartość zwierzęcia na 1 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego oraz funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zabrodziu. Szybko zatrzymali podejrzaną 32-latkę. We wtorek 3 maja pojechali do jej domu - w trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych odnaleźli skradzione zwierzę. Kobieta początkowo nie przyznawała się do kradzieży i zmieniała wyjaśnienie, skąd pochodzi cielę. Mieszkanka gminy Zabrodzie została zatrzymana i przewieziona do policyjnej celi. Skradzione zwierzę wróciło do właścicielki.
32-latka usłyszała zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia. W trakcie wykonywania czynności policjanci z Zabrodzia ustalili, że kilka tygodni wcześniej ta sama kobieta ukradła w gminie Jadów dwa prosięta. Zwierzęta również zostały zwrócone właścicielom. Śledczy z Komisariatu Policji w Jadowie przedstawili 32-latce zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat więzienia.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl