Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaTeraz wszystko w waszych rękach

(Zam: 02.05.2022 r., godz. 13.39)

Dla ponad setki uczniów Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” przyszedł czas podsumowań i podejmowania dalszych życiowych decyzji. Tegoroczni maturzyści spotkali się 30 kwietnia podczas uroczystości kończącej ich naukę w szkole.

W trakcie spotkania wyróżniający się uczniowie odebrali nagrody. Odbyło się też oficjalne przekazanie i objęcie obowiązków dowódcy szkolnego klas wojskowych. Głos zabrała m.in. dyrektor CEZiU „Kopernik” Monika Kluczek.
- Żal i smutno, bo odchodzi ponad 120 wspaniałych młodych ludzi, przed którymi całe życie. Mieliśmy zaszczyt z wami pracować i uczyć się. Dobrze jednak, że odchodzicie, bo przed wami zaczyna się to, co najpiękniejsze i najtrudniejsze, a bycie młodym beztroskim człowiekiem powoli się dla was kończy. Teraz wszystko w waszych rękach, bo przecież marzycie, by być tak naprawdę dorosłymi. Taka jest kolej rzeczy - zaznaczyła Monika Kluczek. - Nasze życie to ciągła podróż, ciągłe zmiany. Przed wami zupełnie inny kawałek, świata, inni ludzie, inne miejsca, nowe wyzwania. My wychowawcy, nauczyciele mamy wielką nadzieję, że w świat, w który wejdziecie, wniesiecie to, co w was najpiękniejsze i najlepsze - wrażliwość, szlachetność, bycie człowiekiem, potrzebę zmiany świata na lepsze - dodała. - Każdy z was pójdzie w swoją stronę, własną ścieżką, zajmie się czymś innym, ale mam nadzieję, że zawsze będziecie pamiętali lata spędzone w murach tej szkoły - przyjaźnie, wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły. Dziękuję wam za te 3, 4 lata, za to, że mogliśmy na was liczyć w każdej sytuacji, za wasze zaangażowanie w życie szkoły i klasy.
Głos zabrali także przedstawiciele Rady Rodziców, społeczności szkolnej.
J.P.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl