Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaZłapani z narkotykami

(Zam: 28.04.2022 r., godz. 12.51)

Wyszkowscy policjanci od początku tego tygodnia zatrzymali 5 osób, które miały przy sobie narkotyki. Najmłodszy zatrzymany miał 15 lat.

Do pierwszego zatrzymania doszło w ubiegły poniedziałek w Dalekiem- Tartaku. Policjanci z Długosiodła zatrzymali do kontroli drogowej audi. W jej trakcie nabrali podejrzeń, że 20-letni kierujący może mieć coś do ukrycia. W czasie kontroli osobistej mundurowi przy mężczyźnie znaleźli ponad 16 gramów mefedronu oraz wagę elektroniczną. Pobrano mu krew do badań laboratoryjnych. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 20-latek trafił do policyjnej celi.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce we wtorek na terenie jednej z placówek oświatowych w Wyszkowie. Kryminalni wspólnie z funkcjonariuszkami z Zespołu ds. Nieletnich zatrzymali 15- i 16-latka, którzy mieli marihuanę. Mieszańcy gminy Wyszków zostali przewiezieni do wyszkowskiej komendy Policji, z której, po wykonanych czynnościach, decyzją sądu, zostali przekazani pod opiekę rodziców. Teraz sprawą nastolatków zajmie się sąd rodzinny.

Tego samego dnia w nocy w Woli Mystkowskiej policjanci z Somianki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą, 20-letniego mieszkańca gminy Wyszków. Funkcjonariusze w takcie przeszukania samochodu w schowku w paczce po papierosach znaleźli marihuanę. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu i pobrano mu krew do badań laboratoryjnych.

W ubiegłą środę do policyjnej celi trafił też 17-letni wyszkowianin, który podejrzewany jest o sprzedaż narkotyków osobom małoletnim.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl