Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Powiedzieli „nie” imigrantom
- Europa na naszych oczach umiera – mówił prezes wyszkowskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej Łukasz Ślubowski podczas sobotniej demonstracji „Wyszków przeciw imigrantom”

(Zam: 26.09.2015 r., godz. 21.30)
Foto
Powiedzieli „nie” imigrantom
fot. Justyna Pochmara

Uczestnicy stanowczo sprzeciwili się polityce rządu Ewy Kopacz i Unii Europejskiej, która rozlokowuje przybyszów z Afryki i Azji po niemal całym Starym Kontynencie. Podobne manifestacje, pikiety odbyły się w 26 września w całej Polsce. W Wyszkowie przy ul. Sowińskiego demonstrację zorganizowało lokalne koło Młodzieży Wszechpolskiej. Trzymając transparenty i flagi organizacji młodzież skandowała hasła m.in. „Tylko Polska katolicka”. Głos zabrali Łukasz Ślubowski, przedstawiciel partii KORWiN Arkadiusz Jarosz, sekretarz Ruchu Narodowego Piotr Głowacki.
J.P.
Więcej na ten temat w najbliższym numerze „Wyszkowiaka”

Foto
Powiedzieli „nie” imigrantom
fot. Justyna Pochmara
Foto
Powiedzieli „nie” imigrantom
fot. Justyna Pochmara

Komentarze

Dodane przez ppv, w dniu 26.09.2015 r., godz. 23.19
Tylko Przemek Saleta!
English Teacher
Dodane przez Andrzej Kuczys, w dniu 27.09.2015 r., godz. 11.59
Firstly, I hope that I am NEVER chauvinistic or arrogant enough to EVER suggest what my daughter should wear. It's HER life and HER choice. Secondly, coming from a race that has been welcomed all over the world as immigrants AND refugees (as was my father) isn't it refreshing to know how conveniently ignorant and many Polish people are when the boot. Evidently when the boot is on the other foot certainly the crew above would prefer to use it to kick people who are down. Luckily I haven't and have offered free rooms in my house to those who might need them. Don't worry though, I've contacted the Warsaw organisation that helps Christians in Syria. This wasn't a plan but just how it happened. God forbid there are people in Wyszków that should be forced to recognise that on this earth there are thousands upon thousands of different religions, approximately 3000 being of Christian denomination who contrary to the above DON"T wear a hijab. Andrzej Kuczys
Dodane przez ola, w dniu 27.09.2015 r., godz. 12.10
prezydent Andrzej Duda przebywa obecnie w USA, gdzie m.in. spotkał się z Polonią, czyli de facto emigrantami z Polski - szczególny rodzaj dysocjacji i ze strony prezydenta i ze strony Młodzieży Wszechpolskiej
@Ola
Dodane przez roms, w dniu 28.09.2015 r., godz. 10.40
Dysocjacja? Może bardziej, co najwyżej rozdżwięk?
Nie to nie, skoro tak !
Dodane przez Anonim, w dniu 28.09.2015 r., godz. 12.36
W Polsce gro migrantów będą stanowili Ukraińcy, w tym osoby z wykształceniem wyższym i studenci różnych profesji. Gdzieś ich trzeba zakotwiczyć !
Dodane przez ola, w dniu 28.09.2015 r., godz. 17.15
rozwdźwięk jest spory, bo emigranci przebywający w Anglii zostali zniechęcenie do powrotu do Polski, natomiast ci ze Stanów wręcz odwrotnie; prezydent zachęcał: chciałbym, abyście wracali - migracje w lewo i w prawo, w górę i w dół, a nawet zza wielkiej wody, dobrze, że wygra PiS, światełko w tunelu - prezes i jego dwór raczej, z wyjątkami (!) zakotwiczony w ojczyźnie
Dodane przez ola, w dniu 28.09.2015 r., godz. 21.17
Wiem jednak, że Polonia w zbliżających się wyborach stanie murem za PiS. Z czego to wynika, z kompleksów?
Dodane przez Popek, w dniu 28.09.2015 r., godz. 23.24
Czy piszecie o Gangu Albanii?
Coctail Twist Color , bardzo pokręcony, bardzo ostry
Dodane przez BAMBO z czytanki, w dniu 29.09.2015 r., godz. 08.55
Równie dobry w tej mieszance , jescze bardziej ostry - Coctail Bar Max Ceny Mleczny. Gościu siądź pod lipą uważaj na żołędzie !
szlachetniejsi od samych siebie
Dodane przez obserwator, w dniu 29.09.2015 r., godz. 12.00
znacząca część Europy a nawet świata mówi NIE emigrantom . Czy my chcemy zakłucić chermetyczny jak dotąd porządek słowiański oparty na etyce katolickiej jaki utrzymujemy przez wieki.? Być może to podchodzi pod narodowy radykalizm , jednak.... Nie.... mówi Europa , USA, Arabia ..... My również mamy do tego prawo. Zabawne jest to jak chitoria zatacza koło : nacjonalizm niemiecki min. stawiał na czysty aryjski element genetyczny , czystość własnej rasy. Dzisiaj Kanclerz Merkel zprasza i otwiera granice dla muzułmanów aby min. zmniejszyć niż demograficzny i podbić bezrobocie. Ten problem nie ma to nic wspólnego z nami i naszym szlachetnym ego podbitym gadką o chęci pomocy.
KICI I KATZ a wdomyśle INTELI GEN TO
Dodane przez MECENAS ! ( już to wcześniej przewidziałem), w dniu 29.09.2015 r., godz. 13.08
Achtung min.... ! Powyższy zbitek myślowy jak widać, przewidująco nie blefuje , coś znowu kombinuje. Po takim razie nie da się ukryć, szacowne belfrowanie jest pies na ...
Dodane przez ...serwator, w dniu 29.09.2015 r., godz. 14.36
Popatrzcie na twarze taj młodzieży. Gdzie tu radość w/z młodości...
Dodane przez ..., w dniu 29.09.2015 r., godz. 18.46
Radość przykrył solara
Dodane przez ela, w dniu 29.09.2015 r., godz. 22.28
Ta młodzież nie przyszła pikietować radości z zalania Polski islamską masakrą społeczną. Tak trudno to dostrzec?
Polskie obozy dla imigrantów.
Dodane przez Michał Czajka, w dniu 01.10.2015 r., godz. 23.47
UE i państwa tzw. starej unii, którzy prowokowali problem od przynajmniej 70 lat, chcą aby Polska za euro stożyła kordon ochronny poprzez tworzenie ośrodków dla imigrantów (ośrodki zamknięte, ośrodki koncentracji tych ludzi). Ile czasu ci nawet najbardziej spolegliwi w takich warunkach wytrzymają. Ja prawdo podobnie z tego więzienia uciekłbym już po miesiącu. Jak za tymi drutami maja się asymilować z obywatelami Polski. Tak dla imigrantów( mamy przecież "szengen"- przyjadą i pojadą tam gdzie jest wyższy socjal), obozy nie. w 1996/7 daliśmy schronienie dla około 90 000 imigrantów z Czeczeni, zostało ich max. 15 %, reszta wyjechała do Europy Zach. i do Szwecji, Norwegi czy Dani. Stara Unia, Rosja i USA za euro i dolary chce się pozbyć problemu,który sam stworzyli. Czy tak ma wyglądać polska gościnność? Jestem za a nawet przeciw. Dlaczego mamy ponosić konsekwencje innych(USA,Rosja, Niemcy, Francja, Wielka Brytania), gdy tylu Polaków ze Wschodu chciało by wrócić do Ojczyzny? Kto na tym problemie zarobi, firmy, które wygraja przetargi na dostarczanie posiłków i pośrednicy wszelkiej maści, kto do tej pory na tym zarabia: [przemytnicy ludzi i broni, koncerny zbrojeniowe i banki). W Wyszkowie mieszkają Ormianie, Azerowie, Turcy, Chińczycy itd. tylko, że oni żyją jako wolni ludzie, tu mieszkają, tu pracują, tu ich dzieci chodzą do szkół, a więc żyją wśród nas i czują się potrzebni i są szczęśliwi i w jakim stopniu Polska jest dla nich drugą Ojczyzną. Obecnie mamy przyjąć 10 000 osób, którzy niekoniecznie chcą zamieszkać w Polsce, tu pracować, tu wysyłać swoje dzieci do szkół. Chcemy zrobić dla nich piekło na polskiej ziemi. Na to się nie godzę.
Ja i imigranci
Dodane przez Michał Czajka, w dniu 02.10.2015 r., godz. 00.19
Nie jestem szowinistą, mam poglądy centro-prawicowe. Moim mentorem politycznym był i pozostanie marszałek Maciej Płażyński, który zginął w katastrofie Smoleńskiej w kwietniu 2010 r. Zależy mi aby "Polska była Polską". Dla wszystkich starczy tu miejsca i jeśli imigranci z Syrii, Czeczeni, Tunezji itd. chcą żyć w Polsce to proszę bardzo, ale muszą mieć świadomość i rozumieć polską racją stanu tak jak np. Tatarzy na Podlasiu itd. Polska to kraj gościny i tolerancyjny, ale są granice, których przekroczyć nie można. I nawet ja osoba jak najbardziej tolerancyjna, będę przeciwko takiej polityce jaką che nam narzucić UE i rządu RP. Jestem na nie przeciwko "kwotom" imigrantów. Człowiek to nie towar który można traktować jak towar.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl