Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaWystartowały aukcje wyszkowskiego sztabu

(Zam: 21.01.2022 r., godz. 12.07)

Od dziś na platformie Allegro można znaleźć pierwsze aukcje przygotowane w ramach Wielkiego Finału WOŚP przez Sztab 4312 w Wyszkowie.

Jak co roku zgromadziliśmy wiele przepięknych i unikatowych przedmiotów, które trafiły na nasze licytacje.

Co znajdziemy na aukcjach? Niezawodne stowarzyszenie „FormAt” przekazało wyjątkowe obrazy, które powstały podczas ubiegłorocznego pleneru malarskiego. Na internetowych licytacjach znajdziemy obrazy m.in. Tamary Baczkowskiej-Urban, Liliany Soi, Leszka Gapskiego, Tomasza Januszewskiego oraz naszych lokalnych artystek: Agnieszki Długołęckiej i Michaliny Derlickiej. Obrazy na licytację przekazała także Anna Ramud. Część z nich będzie do wylicytowania także podczas licytacji w dniu finału, która odbędzie się w wyszkowskiej bibliotece. Swoje prace przekazał także znany wszystkim Adam Karpiński – karykatury jego autorstwa rozpoznaje każdy!

Oczywiście nie zabrakło też wyszkowskich serduszek, przygotowanych przez Stanisława Świadkowskiego (Zakład Jubilerski „Asik”) i Tomasza Abramczyka. Część serduszek można licytować na Allegro, część jak co roku stacjonarnie w dniu finału.

Na Allegro trafi także kosz smakołyków i komplet serwetek wykonanych przez zastępcę burmistrza Wyszkowa –Anetę Kowalewską, karnety na warsztaty strzeleckie, vouchery na róże usługi, możliwość wynajmu mobilnej sauny i jacuzzi czy wyczekiwane przez wszystkich WOŚP-owe gadżety.

Wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które przekazały przedmioty na wyszkowskie licytacje serdecznie dziękujemy! Zawsze możemy na Was liczyć!

Aukcje na platformie Allegro będą pojawiały się stopniowo, począwszy od 21 stycznia 2022 r., większość z nich zakończy się w dniu finału, 30 stycznia.

Aukcje wyszkowskiego sztabu można znaleźć tutaj:
 https://allegro.pl/uzytkownik/Wyszkow4312

Sztab WOŚP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl