Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2022 r., imieniny Magdaleny, UrbanaZmarła Katarzyna Kamieniecka

(Zam: 13.01.2022 r., godz. 10.56)

Zmarła Katarzyna Kamieniecka - wiceprezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie, dyrektor szkoły Pascal w Wyszkowie, społeczniczka, zaangażowana m.in. w organizację finałów WOŚP.

Katarzyna Kamieniecka zmarła 12 stycznia w wieku 40 lat. „Kasiu, ogień w naszych sercach do Ciebie nigdy nie zgaśnie, zawsze będziemy o Tobie pamiętali! Niech Bóg ma Cie swojej opiece!” - żegna ją OSP w Rybnie.
„Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odeszła od nas, nasza kochana Pani Dyrektor Kasia Kamieniecka - człowiek o ogromnym sercu, kobieta, która nigdy nikomu nie odmówiła pomocy, osoba, która robiła rzeczy niemożliwe... Pani Kasia była w naszym oddziale od zawsze i na zawsze pozostanie wpisana w historię tej szkoły. Jest to ogromna strata dla całej społeczności Pascala” - w mediach społecznościowych pisze Pascal Wyszków.
Katarzynę Kamieniecką żegna także Sztab WOŚP w Wyszkowie „Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Odeszła nasza Pani Skarbnik, nasz przyjaciel, człowiek o wielkim sercu, ogromnej empatii, gotowa zawsze pomagać. Kasiu, będziesz w naszych sercach na zawsze i będziesz grać z nami zawsze.. do końca świata i o jeden dzień dłużej! Tak trudno uwierzyć, że podczas 30. finału nie będziemy widzieć Twojego uśmiechu.”.
***
Wystawienie trumny z ciałem oraz modlitwy różańcowe odbędą się 16 stycznia o godz. 18.00 oraz 17 stycznia o godz. 11.30 w Kaplicy pw. św. Józefa przy Domu Pogrzebowym "Czyżak" w Wyszkowie.
Msza święta pogrzebowa 17 stycznia o godz. 13.00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie. Po mszy trumna zostanie odprowadzona na cmentarz miejski w Wyszkowie.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl