Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2022 r., imieniny Magdaleny, UrbanaGroźny wypadek w Kręgach

(Zam: 11.01.2022 r., godz. 13.43)

Według Policji, kierująca fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce jadącej w stronę Serocka. Z poważnymi obrażeniami do szpitala została przewieziona 27-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego.

Do wypadku doszło 11 stycznia o godz. 6.20 na drodze krajowej nr 62 w Kręgach. Według wyszkowskiej Policji, w tym czasie warunki atmosferyczne nie sprzyjały kierowcom, na nieoświetlonym odcinku drogi było mglisto, a nawierzchnia była mokra.
Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 27-letnia kierująca fiatem podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce jadącej drogą krajową nr 62 w stronę Serocka. W wyniku uderzenia pojazdy wypadły z drogi, przejechały przez chodnik i zatrzymały się na pobliskim polu.
W wyniku zderzenia pojazdów ranna została 27-latka z powiatu pułtuskiego, która z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.
Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Natomiast kierującej fiatem z uwagi na obrażenia została pobrana krew do badań.
Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, wykonał oględziny pojazdów, miejsca wypadku oraz sporządził szkice zdarzeniowe. Policjanci przesłuchali również świadków wypadku.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie


Komentarze

Północna obwodnica Wyszkowa
Dodane przez Monter, w dniu 11.01.2022 r., godz. 23.04
Czy kiedykolwiek pojedziemy taką drogą aby od DK-62 dojechać do DW-618 i dalej do węzła w Turzynie na S-8. Z pewnością ułatwiłoby to życie wielu kierowcom, ograniczyło wypadki, jednocześnie tranzyt ominąłby miasto. Będzie to możliwe tylko w kierunku południowym poprzez przeprawę na Bugu do S-8. Powstanie... za może w latach 30tych tego stulecia. Co nie oznacza, że nie potrzebna jest droga opisywana na wstępie. Co na to nasi włodarze ?
Dodane przez Alicja, w dniu 12.01.2022 r., godz. 09.33
Dobrze to ująłeś i szczerze: "nasi włodarze". Wasi włodarze już obiecywali nową przeprawę na Bugu z Somianki do Dąbrówki i dalej do S-8. Nie myślałeś chyba o lokalnych włodarzach, bo z budżetu gminy, to filar można budować jeden, a nie most na Bugu...

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl