Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Och Teatr - miejsce, które warto odwiedzić

(Zam: 25.11.2021 r., godz. 12.39)

Och Teatr


Już sama nazwa tego miejsca jest intrygująca, wzbudza zachwyt i powszechną ciekawość. Och Teatr  znajduje się w zabytkowych murach dawnego warszawskiego kina Ochota. Miejsce to od ponad 70 lat jest rozpoznawalnym punktem na mapie kulturalnej Warszawy. Obecnie to bardzo kameralne i klimatyczne miejsce. Posiada gustownie wyremontowane wnętrza, przestronne hole, ułatwiające widzom przemieszczanie się. Teatr posiada dwie sceny: 
- Scena Główna- duża z jedenastoma rzędami numerowanych foteli. Łącznie widownia przeznaczona jest dla 447 osób.
- Scena  Mała- Och Cafe Teatr, posiadająca 100 nienumerowanych miejsc.

   Och Teatr założony został w styczniu 2010 roku, podobnie jak Teatr Polonia, prowadzony jest przez fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Premierową sztuką jaką zaprezentowano na deskach Och Teatr jest dzieło Maksyma Gorkiego "Wassy Żelaznowej".Teatr z roku na rok jest prężnie rozwijającym się miejscem z bogatą ofertą spektakli teatralnych, koncertów i widowisk muzycznych. Głównym jego celem i założeniem jest upowszechnienie kultury i interakcja z widzem. Przybliżenie mu świata sztuki i sprawienie aby wizyta w teatrze była kształcąca ale i zarazem przyjemna.Teatr organizuje liczne imprezy plenerowe oraz warsztaty dla najmłodszych. Natomiast społeczność teatralna odwiedza szpitale i prowadzi szeroką działalność charytatywną, odwiedzając często najdalsze zakątki Polski.
Na deskach Och Teatr prezentowana jest szeroka gama, różnych gatunków teatralnych. Od klasycznych dzieł dramatu i komedii po widowiska współczesne, poruszające problemy dnia codziennego. Teatr dba o wysoki poziom artystyczny spektaklu oraz znakomity dobór obsady aktorskiej, scenografii, świateł i dźwięku, tak aby stanowiły niezapomnianą rozrywkę i prawdziwą ucztę dla ludzkich zmysłów.

Wejściówki i cennik

Och Teatr stał się od kilku lat znanym i chętnie odwiedzanym przez widzów miejscem w Warszawie. Poprzez swój urozmaicony repertuar i znakomitą obsadę aktorów, zakup wejściówek na poszczególne spektakle przysparza sporo problemów. Aby uniknąć rozczarowania, spowodowanego brakiem wolnych miejsc, osoby zainteresowane odwiedzeniem teatru powinny pamiętać o możliwie wczesnym zakupie biletów.
   Wejściówki na poszczególne spektakle pojawiają się w sprzedaży dwa miesiące przed datą premiery. Przedstawienia cieszą się rosnącą popularnością, dlatego warto śledzić teatralne nowinki.Jeśli pomysł nie jest zamysłem spontanicznym  Wygodnie jest dużo wcześniej zaplanować teatralny wieczór. Szybkim i skutecznym sposobem zakupu biletów jest zamówienie ich przez internet. Każdy z użytkowników przeglądający stronę z proponowanymi wydarzaniami teatralnymi, znajdzie interesujący go spektakl. Łatwo wybierze preferowane przez siebie miejsca w dwóch wariantach cenowych, a następnie po szybkim dokonaniu płatności może już tylko oczekiwać na widowisko. Ceny w Och Teatr są stałe i niezmienne, nie ma znaczenia w jakim odstępie czasu zostaną zakupione. Obejmują honorarium aktorów, obsługę techniczną teatru i obsługę widzów. W przypadku przełożenia terminu spektaklu, bądź jego odwołania, możliwe jest przełożenie terminu zgodnie z harmonogramem spektakli w danym roku lub zwrot kosztów. Korzystanie z portalu zajmującego się sprzedażą biletów pozwala zapoznać się z szeroką ofertą  teatralnych wydarzeń.   


Materiał promocyjny

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl