Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Chciał uniknąć zderzenia z sarną

(Zam: 24.11.2021 r., godz. 11.33)

21-letni kierowca BMW gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad samochodem, uderzył w ogrodzenie posesji, potem dachował.

Do wypadku doszło we wtorek 23 listopada o godz. 23.30 na drodze powiatowej w Białymbłocie-Kobylej, na której obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Według wyszkowskiej Policji, 21-letni kierowca BMW jadąc od strony Długosiodła zauważył sarnę, która wbiegła na drogę. Chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem mieszkaniec gminy Wyszków gwałtownie zahamował i skręcił kierownicą. Stracił panowanie nad BMW, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Po uderzeniu w płot auto 21-latka dachowało i zatrzymało się na środku jezdni.

Droga była zablokowana. Kierowca osobówki został przewieziony do szpitala. Po wykonaniu specjalistycznych badań okazało się, że nie jest poważnie ranny i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Pracujący na miejscu technik kryminalistyki zabezpieczał ślady, wykonywał oględziny pojazdu oraz miejsca, a także sporządzał szkice zdarzeniowe. Badanie alkomatem wykazało, że 21-latek był trzeźwy.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl