Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Tryc zadebiutował w rankingu WBC

(Zam: 21.11.2021 r., godz. 22.09)

  • fot. Knockout Promotions
Mateusz Tryc po dwunastu walkach na zawodowym ringu trafił do rankingu światowego jednej z czterech wiodących federacji. Wyszkowianin zajmuje obecnie 34. lokatę w zestawieniu WBC wagi super średniej.

Rośnie rozpoznawalność Mateusza Tryca na światowym rynku bokserskim. Pod koniec ubiegłego roku wyszkowianin miał propozycję boksowania na undercardzie gali Gołovkin vs Szeremeta w USA, teraz trafił w końcu do rankingu jednej z wiodących federacji. Mowa tu o WBC – World Boxing Council, federacji której mistrzowskie pasy dzierżyli m. in. Tomasz Adamek i Krzysztof Włodarczyk. Obecnym mistrzem federacji WBC w wadze super średniej jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy na świecie – Saul „Canelo” Alvarez. Mateusz Tryc (12-0, 7 KO) zadebiutował w rankingu na 34. miejscu. Przypomnijmy – żeby nabyć tzw. „prawa pretendenta” (możliwość boksowania o pas w dobrowolnej obronie), zawodnik musi znajdować się w pierwszej „15” rankingu, czego życzymy Mateuszowi i jego kibicom. Informację o debiucie Tryca w rankingu przekazał Andrzej Wasilewski, promotor wyszkowskiego pięściarza, który przebywał w ubiegłym tygodniu na konwencji WBC w Meksyku.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl