Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 października 2021 r., imieniny Darii, Ingi

Czujny także po służbie

(Zam: 13.10.2021 r., godz. 13.35)

Wracający do domu po służbie policjant zatrzymał 53-latka, który jechał slalomem przez Znamiączki (gmina Długosiodło). Pijany kierowca nie miał prawa jazdy, aktualnych badań technicznych auta ani ubezpieczenia OC.

Policjant Posterunku Policji w Długosiodle we wtorek przed godz. 18.00 zauważył jadącego opla, którego styl jazdy wskazywał, że kierowca może być pijany. Auto jechało slalomem, zjeżdżało na pobocze drogi. Funkcjonariusz zwolnił, jechał za oplem, a następnie zatrzymał go. Kiedy podszedł do kierowcy, od razu poczuł alkohol. Zabrał mu kluczyki i zadzwonił do oficera dyżurnego, a ten wysłał na miejsce patrol.

Przyjechali mundurowi, którzy przeprowadzili badanie alkomatem - w organizmie 53-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego było ponad 2,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy (stracił je wcześniej), natomiast auto, którym jechał nie miało aktualnych badań technicznych ani polisy ubezpieczeniowej OC.

Mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara finansowa, długoletni sądowy zakaz kierowania pojazdami, a także do 2 lat pozbawienia wolności.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl