Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 października 2021 r., imieniny Darii, Ingi

Piknik rodzinny strzelecko-wojskowy

(Zam: 12.10.2021 r., godz. 18.27)

17 października w niedzielę, na strzelnicy Marynino opodal Serocka, w godz. 10.00-16.00 obędzie się piknik rodzinny strzelecko-wojskowy, na którym będziemy zbierać pieniądze na rzecz rodzin rannych i poległych Saperów w Kuźni Raciborskiej w 2019r., oraz dla Mateusza Michalskiego synka żołnierza, 6 BDSz weterana misji w Iraku i Afganistanie.
Piknik jest organizowany przez fundację Jestem Potrzebny, fundację Invictus Veteranus oraz stowarzyszenie Pomoc dla Spadochroniarza.
Główny cel to zbiórka pieniędzy dla potrzebujących, oprócz tego chcemy, choć na chwilę wyciągnąć Was z domów, sprzed telewizorów i zachęcić do uprawiania sportów strzeleckich.
Będziemy strzelać z broni palnej nowoczesnej i historycznej, będą średniowieczni rycerze z pokazem walk turniejowych, będzie ekipa medyków z pokazami i treningiem pierwszej pomocy, będzie ekipa wojowników MMA z trenerem Robertem „Złotym” Złotkowskim na czele, w końcu będzie tradycyjna wojskowa grochówka z kuchni polowej. Będą inne atrakcje, m.in. spadochroniarze ze swoim sprzętem.
Zapowiedziało się również kilku znamienitych gości m.in. płk. Piotr Gąstał były dowódca GROM-u, st. chor. Andrzej K „Kisiel”, ” były operator, weteran JW. GROM.

Zapraszamy Państwa do udziału w pikniku.
Bądźcie z nami, jesteście POTRZEBNI
www.jestempotrzebny.pl
608 505 821
jestempotrzebny@gmail.com

Komentarze

Dodane przez Dżolo?, w dniu 14.10.2021 r., godz. 21.02
st. chor. Andrzej K.? Z całym szacunkiem dla tego Pana, ale czy on jest oskarżony? Może należało napisać: st. chor. w st. spocz. "Kisiel" - weteran JW Grom?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl