Dziś jest 29 marca 2024 r., imieniny Eustachego, Wiktora

Finał PBM dla Góralewskiego

(Zam: 12.10.2021 r., godz. 08.31)

W niedzielę 10 października w warszawskim Wawrze odbył się finałowy etap Lotto Poland Bike Marathonu 2021. Wyścig wygrał Łukasz Góralewski z Cateny Wyszków.

Przed niedzielnym wyścigiem Góralewski, mimo opuszczenia pięciu wyścigów w tym sezonie, miał nadal szanse na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Wyszkowianin zrobił co do niego należało – wygrał etap na dystansie Max, jednak strat do lidera nie udało się nadrobić. W rezultacie Łukasz Góralewski kończy Lotto Poland Bike Marathon 2021 na drugim miejscu – serdecznie gratulujemy!

W niedzielnym wyścigu miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli jeszcze Robert Korytkowski (dystans Max, kategoria M5) oraz Gabriela Góralewska (dystans Cross, kategoria DC1). Gratulujemy!

Poniżej wyniki wyszkowskich kolarzy na poszczególnych dystansach.