Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Rusza konkurs na dzielnicowego roku

(Zam: 08.11.2013 r., godz. 09.59)
1 listopada roku ruszył V edycja konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2013” w powiecie wyszkowskim. Głosy mogą oddawać mieszkańcy powiatu wypełniając konkursową ankietę.

„Dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych. Wstępnie diagnozuje zjawiska patologiczne i kryminalne w środowisku, podejmuje działania mające na celu poprawę poczucia bezpieczeństwa mieszkańców danego terenu, udziela porad, przeprowadza interwencje i prowadzi te czynności, które mają na celu rozwiązanie problemów mieszkańców rejonu dotyczących przekroczeń przepisów prawa” – podaje Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie organizująca konkurs. „W przyjętej formule konkursu, jedynym i bardzo ważnym elementem oceny dzielnicowych i wyłonienia najpopularniejszego z nich jest opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety.”
Wypełniając ankietę, poza wskazaniem dzielnicowego, można wyrazić swoją opinię na temat bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.
Ankietę od 1 do 30 listopada można pobrać i przesłać lub przynieść osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie ul. Kościuszki 13 (skrzynka w poczekalni budynku) lub pozostawić w skrzynkach umieszczonych we wszystkich posterunkach Policji, w siedzibach organów władz samorządowych oraz w siedzibach mediów m.in. redakcji tygodnika „Wyszkowiak” ul. Gen. Józefa Sowińskiego 61.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 grudnia.
Oprac. J.P.

”Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2013” – ankieta do pobrania

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl