Dziś jest 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka

Bug kończy przygodę z Pucharem

(Zam: 30.09.2021 r., godz. 09.51)

VI runda okręgowego Pucharu Polski w rejonie warszawskim okazała się ostatnią dla Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego przegrali po konkursie rzutów karnych z Ząbkovią Ząbki.

Spotkanie Bug Wyszków – Ząbkovia Ząbki zostało rozegrane w środę 29 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Faworytem pucharowego starcia była IV-ligowa Ząbkovia. Ząbkowianie jako pierwsi zdobyli bramkę, wychodząc w 21. minucie na prowadzenie. Wyszkowianie jeszcze w pierwszej połowie zdołali wyrównać za sprawą Łukasza Kamińskiego. Do końca regulaminowego czasu gry bramki już nie padły (mimo sytuacji z obu stron). Zgodnie z regulaminem rozgrywek PP przystąpiono do konkursu rzutów karnych. Zwycięsko wyszli z niego goście, wygrywając 3:2 i uzyskując awans do kolejnej rundy. Bug może natomiast w 100% skupić się na rozgrywkach ligowych.

Bug Wyszków – Ząbkovia Ząbki 1:1 (1:1) (k. 2:3)

Bramka dla Bugu: Ł. Kamiński 32.

Bug (wyjściowa jedenastka): Imiołek – K. Maciak, M. Maciak, Krawczyk – Ciach, Wojtkowski, Podolski, Połodziuk – Kamiński, Łada, de Sousa.