Loczki zdobyły Białystok

(Zam: 29.09.2021 r., godz. 08.02)

W 6. kolejce rozgrywek II ligi kobiet Loczki Wyszków zmierzyły się na wyjeździe z Włókniarzem Białystok. Podopieczne trenera Wołynko wygrały spotkanie wynikiem 3:1

Czwarty z rzędu mecz bez porażki zanotowały piłkarki drugoligowych Loczków Wyszków. Tym razem wygrały w niedzielę w Białymstoku z miejscowym Włókniarzem 3:1.Mecz zaczął się świetnie dla wyszkowianek, które już w 7. minucie zdobyły pierwszego gola, autorstwa Aleksandry Kozłowskiej. Kilkanaście minut później, po zamieszaniu w polu karnym na listę strzelczyń wpisała się Julia Prusik i było już 2:0 dla Loczków. Trener białostocczanek zareagował zmianą ustawienia swojego zespołu na bardziej ofensywne, celem odrobienia strat. Przyniosło to efekty, bowiem pół godziny od rozpoczęcia spotkania gospodynie zdobyły kontaktowego gola. Ostatnie słowo w pierwszej połowie należało jednak do Loczków, a dokładniej do Anny Jałochy, która bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobyła trzecią bramkę dla wyszkowianek. W drugiej połowie, mimo sytuacji dla obu stron bramki nie padły. Tym samym wyszkowianki dopisały kolejne trzy punkty do swojego ligowego dorobku.

Włókniarz Białystok - Loczki Wyszków 1:3 (1:3)

Bramki dla Loczków: A. Kozłowska, J. Prusik i A. Jałocha

Loczki: Katarzyna Kulasińska - Oliwia Świętoń, Wiktoria Mostowska, Joanna Jeż, Natalia Czyż, Julia Madyda, Anna Bortkiewicz, Anna Jałocha, Weronika
Molska (70. Katarzyna Kaźmierczak), Aleksandra Kozłowska, Julia Prusik.

W najbliższą sobotę (2 października) Loczki grają z Unifreeze Górzno. Początek spotkania na stadionie WOSiR o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!