Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 października 2021 r., imieniny Marleny, Seweryna

Tylko WKS na plus

(Zam: 20.09.2021 r., godz. 10.37)

  • fot. Bug Wyszków
Rozgrywki ligowe w pełni – WKS Rząśnik notuje 3. zwycięstwo z rzędu w A-klasie, kolejny raz bez punktów pozostają natomiast Bug Wyszków, Wymakracz Dlugosiodło i WKS Mystkówiec Stary.

Spotkanie Naprzód Stare Babice – Bug Wyszków zostało rozegrane w sobotę 18 września w Zielonkach. Było to starcie dwóch drużyn, które przeciętnie rozpoczęły sezon, bez wyraźnego faworyta. Początek pierwszej połowy należał do gospodarzy, którzy m. in. zaliczyli trafienie w słupek wyszkowskiej bramki. Potem inicjatywę przejęli goście. Piłkarze trenera Ogrodzińskiego stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji podbramkowych, jednak nie udało się zdobyć gola. Raz na drodze stanął słupek, kilkukrotnie ofiarnie interweniowała defensywa Naprzodu. Ostatecznie po pierwszej połowie był remis 0:0, choć lepsze wrażenie sprawiał Bug. W drugiej odsłonie inicjatywę przejęli rywale, a wyszkowianie cofnęli się do obrony i gry z kontry. Brakowało jednak tempa i dokładności, a gospodarze wyraźnie się rozpędzali. Zaowocowało to bramką z 76. minuty, która przesądziła o losach meczu. Akcja skrzydłem i wykończenie z najbliższej odległości dały zwycięstwo gospodarzom.

W 7. kolejce rozgrywek Bug podejmie na własnym boisku rezerwy Mazura II Karczew. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 25 września, początek o godz. 11.00. Wyszkowianie zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli.

Naprzód Stare Babice – Bug Wyszków 1:0 (0:0)

Bug: J. Imiołek – B. Ciach (60. P. Połodziuk), M. Maciak, P. Wojtkowski, K. Maciak – J. Rejnuś, W. Podolski, Ł. Łada - Sz. Rudnik (85. A. Krawczyk), Ł. Kamiński, N. de Sousa Costa (63. Ł. Kowalczyk).

Nadal bez punktów w lidze okręgowej pozostaje beniaminek rozgrywek – Wymakracz Długosiodło. W 6. kolejce długosiodlanie zmierzyli się na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Goście dobrze weszli w mecz, wychodząc nawet na prowadzenie po bramce Bartłomieja Kolankiewicza. Niestety potem trzykrotnie na listę strzelców wpisywali się miejscowi. Po przerwie długosiodlanie mieli szansę na bramkę kontaktową, jednak poprzeczka zatrzymała strzał Piotra Prabuckiego. Wymakracz posiadał inicjatywę, jednak gole zdobywali rywale. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Sony (8:3), co jednak nie oddaje uczciwie jego przebiegu.

W niedzielę 26 września Wymakracz poszuka punktów w domowym starciu z Iskrą Krasne. Początek meczu o godz. 15.30 – zachęcamy do obecności, długosiodlanie potrzebują dopingu.

Sona Nowe Miasto – Wymakracz Długosiodło 8:3 (3:1)

Bramki dla Wymakracza: B. Kolankiewicz, M. Kwiatkowski, A. Grudziński.

Wymakracz: M. Cichowski – P. Drózd (Sz. Gałązka), D. Roguszewski, M. Gałązka, M. Rytel – B. Kolankiewicz, M. Pasek, M. Kwiatkowski (M. Książek), M. Rytelewski (J. Borczon), A. Grudziński – P. Prabucki.

Dla odmiany dobrą passą w rozgrywkach A-klasy może pochwalić się WKS Rząśnik. Podopieczni trenera Kaczmarczyka odnieśli w niedzielę 3. zwycięstwo z rzędu. Przeciwnikiem WKS-u w 6. kolejce ligi był GKS Dąbrówka. Mecz odbył się w Rząśniku, a miejscowi wygrali go 2:1. Pierwsza bramka padła w 72. minucie, a jej autorem był Damian Zacharski. Goście wyrównali w 81. minucie, a zwycięska dla WKS-u bramka padła w doliczonym czasie gry i zdobył ją Łukasz Abramczyk. Gratulujemy!

W 7. kolejce A-klasy WKS zmierzy się na wyjeździe z Wkrą Pomiechówek. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 września. Rząśniczanie zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli.

WKS Rząśnik – GKS Dąbrówka 2:1 (0:0)

Bramki dla WKS-u: D. Zacharski (72.), Ł. Abramczyk (90+2.)

WKS: Ochędowski – K. Zacharski, Ł. Abramczyk, M. Abramczyk, Kamiński (Anklewicz), Zdunek, Osowiecki (B. Wojtaszek), H. Skrzecz, D. Zacharski, Piątek, Rosa.

Będący w kryzysie kadrowym WKS Mystkówiec Stary pozostaje bez punktów w rozgrywkach B-klasy. W ostatniej kolejce mystkówianie zmierzyli się z Orz-em Goworowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywali 4:2. Bramki dla WKS-u zdobyli Sebastian Szczubel i Krzysztof Antoniuk. Walka o ligowe punkty jednak trwa. Jej następny etap to wyjazdowy mecz ze Świtem Baranowo, który zostanie rozegrany w sobotę 25 września.

WKS Mystkówiec Stary – Orz Goworowo 2:4

Turu

Komentarze

Dodane przez xyz, w dniu 20.09.2021 r., godz. 10.44
Równia pochyła trwa.
żal
Dodane przez fazi, w dniu 21.09.2021 r., godz. 08.57
No to Bug ewidentnie "ustabilizował" formę... Po koncertowym spie..u sezony kontynuujemy dobrą passę. Zamiast grać z Ząbcovią czy Hutnikiem Warszawa za rok granderbi z WKS-em Rząśnik
Dodane przez kibic, w dniu 21.09.2021 r., godz. 11.15
ale Volvo jeździ.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl