Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2021 r., imieniny Mateusza, Miry

Śmiertelny wypadek w Skuszewie

(Zam: 15.09.2021 r., godz. 17.49)

Na drodze krajowej w Skuszewie w niedzielę doszło do tragicznego wypadku - śmierć na miejscu poniósł 58-letni rowerzysta. Kierowca BMW uciekł.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca BMW jadąc drogą nr 62 w stronę Wyszkowa wyprzedzając doprowadził do potrącenia rowerzysty. Następnie uderzył samochód kia i uciekł.

Zginął 58-letni rowerzysta. Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywali czynności procesowe ustalając przebieg, okoliczności zdarzenia oraz tożsamość kierowcy BMW.

Tego samego dnia do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie zgłosił się roztrzęsiony 21-letni kierowca osobowego BMW, który poinformował, że zderzył się z rowerzystą i bojąc się konsekwencji uciekł. Auto porzucił około 3 km od miejsca wypadku nad Bugiem, kluczyki i dokumenty wyrzucił do wody. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Tłumaczył, że alkohol pił po wypadku. 21-latkowi pobrano krew do badań. Policjanci sprawdzają również czy mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków.  Uczestnicy wypadku to mieszkańcy gminy Wyszków.

W poniedziałek 21-letni kierowca BMW został doprowadzony do prokuratury, usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ucieczki z miejsca oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

14 września wieczorem Sąd Rejonowy w Wyszkowie na wniosek śledczych zastosował wobec 21-latka tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące.
Podejrzanemu grozi do 12 lat więzienia.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie
Komentarze

Droga dla rowerów
Dodane przez Monter, w dniu 16.09.2021 r., godz. 23.28
Kiedy wreszcie powstanie w Skuszewie droga dla rowerów lub ciąg pieszo-rowerowy ? Może warto pokusić się o projekt ze strony gminy. Wyszków nie ma szczęścia do realizacji GDDiKA. Przebudowa ronda o której mówi się od paru lat - głucha cisza. W Rynienki Nowym wzdłuż DK62 ma być chodnik - oby.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl