Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2021 r., imieniny Mateusza, Miry

Przegrane w „okręgówce”

(Zam: 15.09.2021 r., godz. 08.37)

  • fot. Bug Wyszków
Bug Wyszków i Wymakracz Długosiodło zanotowały przegrane w rozgrywkach ligi okręgowej. Zwycięsko ze swojego meczu ligowego wyszedł za to A-klasowy WKS Rząśnik.

Niestety trzeciej porażki w tym sezonie doznał zespół Bugu Wyszków. W 5. kolejce ligi okręgowej (grupa warszawska) podopieczni trenera Ogrodzińskiego przegrali na własnym stadionie z Polonią II Warszawa wynikiem 3:5. Drużyna z dorobkiem 6 punktów plasuje się obecnie na 9. miejscu w ligowej tabeli. W 6. kolejce Bug Wyszków zmierzy się na wyjeździe z Naprzodem Stare Babice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 18 września.

Bug Wyszków – Polonia II Warszawa 3:5 (2:3)

Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński (21.) i (37.), K. Maciak (82.).

Bug: J. Imiołek – K. Maciak. M. Maciak, P. Wojtkowski – B. Ciach (46. Sz. Rudnik), Ł. Łada (50. Ł. Kowalczyk)(55. D. Penkul), W. Podolski, J. Rejnuś, P. Połodziuk – N. de Sousa Costa (85. J. Cyrych), Ł. Kamiński.

Jeszcze więcej powodów do zmartwień mają piłkarze i kibice Wymakracza Dlugosiodło. Beniaminek rozgrywek ciechanowsko-ostrołęckiej „okręgówki” przedłuża czarną serię porażek do pięciu z rzędu. Tym razem Wymakracz przegrał z PAF-em Płońsk. Drużyna okupuje ostatnie miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę Wymakracz poszuka pierwszych punktów w wyjazdowym meczu z Soną Nowe Miasto.

Wymakracz Długosiodło – PAF Płońsk 1:5 (0:2)

Bramka dla Wymakracza: A. Grudziński.

Wymakracz: M. Cichowski – D. Rutkowski (M. Książek), M. Szymański, M. Gałązka, D. Roguszewski (Sz. Gałązka), E. Rogalski (M. Rytel) – P. Prabucki, A. Grudziński, M. Laska – M. Rytelewski, K. Iwański (P. Rosiński II).

Drugie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach A-klasy odniósł za to WKS Rząśnik. Piłkarze trenera Kaczmarczyka pokonali w stolicy Coco Jambo Warszawa. W następnej kolejce WKS podejmie na własnym stadionie GKS Dąbrówka. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 19 września, początek o godz. 14.00.

Coco Jambo Warszawa – WKS Rząśnik 0:3

Bramki dla WKS-u: M. Zdunek, gol samobójczy, Ł. Piątek.

WKS (wyjściowa jedenastka): Ochedowski – Anklewicz, Rosiński, Wojtaszek, M. Abramczyk – Zdunek, Osowiecki, D. Zacharski – Piątek, G. Abramczyk, Kaczmarczyk.

Niestety składu na wyjazdowy mecz z GKS-em Łyse nie udało się zebrać WKS-owi Mystkówiec Stary. W tej sytuacji drużyna rywali otrzyma trzy punkty walkowerem. Miejmy nadzieję, że sytuacja kadrowa B-klasowca się poprawi i zespół zdoła kontynuować rozgrywki ligowe. Kolejny planowany mecz to domowe starcie ze Świtem Baranowo (sobota 18 września godz. 16.00).

Turu

Komentarze

Dodane przez xyz, w dniu 15.09.2021 r., godz. 19.52
Jak tak dalej będziemy grać,to na 100-lecie będziemy się bronić przed spadkiem
żal
Dodane przez fazi, w dniu 16.09.2021 r., godz. 08.27
Po żenującej końcówce sezonu, kontynuujemy dobrą serię...brawo miasto, brawo prezes i brawo zarząd

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl