Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2021 r., imieniny Mateusza, Miry

Zagrali o Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego

(Zam: 03.09.2021 r., godz. 13.19)

W wakacje odbyły się 3 turnieje siatkówki plażowej w ramach cyklu Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego. Starostwo Powiatowe w Wyszkowie ze Stowarzyszeniem na rzecz Gminy Zabrodzie „Bractwo Zabrodzkie” zaprosiło sportowców do rywalizacji o Puchar Starosty.

Odbyły się 3 spotkania: na plaży miejskiej w Wyszkowie, na boisku przy basenie w Długosiodle i, na zakończenie, 22 sierpnia przy zabytkowym młynie „Nowość” w Niegowie.

W Niegowie do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, w tym jedna drużyna MIKST, które rozegrały mecze w systemie brazylijskim. Klasyfikacja:
I miejsce - Piotr Jurczyk i Kamil Bodzon
II miejsce – Michał Kobieracki i Piotr Strożek
III miejsce – Adrian Grzybowski i Krystian Kruk.
Dla wszystkich czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe i puchary, które wręczyli prezes Stowarzyszenia na rzecz Gminy Zabrodzie „Bractwo Zabrodzie” Arkadiusz Redlicki, a w imieniu powiatu wyszkowskiego radne Ewa Bartosiewicz i Marzena Dyl.

Oprócz sportowych emocji na gości, którzy przybywali do młyna, czekały warsztaty piekarskie przy opalanym drewnem piecu chlebowym, warsztaty „lalki-motanki” dla dzieci i tradycyjna zbożowa kawa. Członkowie Bractwa Zabrodzkiego oprowadzali także gości po młynie pokazując zabytkowe mechanizmy.

Zgodnie z regulaminem, po trzech turniejach przyszedł także czas na podsumowanie całego cyklu. Po zliczeniu punktów za rozegrane mecze i zajęte miejsca (brano pod uwagę turnieje w Wyszkowie, Długosiodle i Niegowie) miejsca na podium uzyskali:
I miejsce - Piotr Jurczyk i Kamil Bodzon
II miejsce - Adrian Grzybowski i Krystian Kruk
III miejsce - Kacper Pakieła i Antoni Ciskowski

W turnieju wzięło udział łącznie kilkudziesięciu zawodników z powiatu wyszkowskiego - Wyszkowa, Zabrodzia, Długosiodła, a także Warszawy, Łodzi i Rawy Mazowieckiej!
Turniej dofinansował samorząd województwa mazowieckiego.
Org.
źródło: Powiat Wyszkowski

Organizatorzy za pomoc w organizacji składają serdeczne podziękowania Wyszkowskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Gminnemu Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle oraz wszystkim wolontariuszom i członkom „Bractwa Zabrodzkiego”.
Komentarze

Dodane przez sOBOTA, w dniu 04.09.2021 r., godz. 11.16
PISLAMKI SĄ JAK MAŁY GŁÓD WYSKAKUJĄ Z LODÓWKI PS. JEDNA PISLAMKA DRUGA Z PSL PRZECIEZ
Dodane przez Anonim, w dniu 04.09.2021 r., godz. 22.41
Ta druga skacze z kwiatka na kwiatek. W następnych wyborach może sldamka?
Dodane przez Anonim, w dniu 07.09.2021 r., godz. 22.42
panny z pis buntowały się, myślały że są najmądrzejsze, za plecami Sobczaka radziły się Kowalczyka, pewnie myślały że będą cwańsze od Sobczaka. A tu pach... nie udało się, bo politykiem to trzeba umieć być, a tym paniom daleko do tego. Jedna z Długosiodła niestabilna politycznie nie jedną koalicję rozwaliła, trzeba było się Sobczaka słuchać, on jaki jest to jest, ale na polityce się zna i wie jak z ludźmi rozmawiać, a reszta pisowskich radnych niestety nie, tylko są radnymi i nie wiadomo czy jeszcze będą
Dodane przez Obserwator, w dniu 08.09.2021 r., godz. 09.31
Bardzo trafny komentarz z 07.09.21r. godz. 22.42
Dodane przez Anonim, w dniu 08.09.2021 r., godz. 10.37
Szykujesz grunt pod koalicję Sobczaka z Masz Wybór? Doskonale są siebie warci.
Zna się
Dodane przez G, w dniu 09.09.2021 r., godz. 09.15
W największej koniunkturze politycznej dla PiS, ten wyszkowski jest na łasce postkomuny i Hołowni. Geniusz! Jeśli przestaną być radnymi, kim on będzie? Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, przekonał się o tym już nie jeden mocarz.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.09.2021 r., godz. 09.28
Powtórka z rozrywki. waldek i kilku znajomków zarezerwowało znaczek PiS dla siebie i trzymają się mocno. Tym co zostali wyselekcjonowani do wyszkowskiego pis a nie spodobało się, że nic z tego nie mają poszłi pewnie poskarżyć się do kowalczyka a ten ich skargi przekazał waldkowi, zostaną pewnie wyrzuceni przy najbliższych wyborach samorządowych, bo taka jest praktyka tej ekipy waldkowej. wyszkowski pis wszedł w koalicję z nowosielską partią Hołowni, po i postkomuną i jest im dobrze, do tego mają profity z centrali. W powiecie dołączyli do nich wiejscy watażkowie i rządzą chłopaki nic nie robiąc, wszędzie patologia a kasiorka na konto spływa. Nie potrafią zrobić Makowej, nie potrafią zająć się sprawą zanieczyszczenia strugi, przymykają oko na deweloperkę, samopoczucie rewelacja. Długo to powiat wyszkowski nie przetrwa przy takiej władzy. Te niezależne kobiety to też porażka. Zamiast zająć się pracą to poszły w zbieranie nagród tak jakby pijar był skuteczniejszy niż praca dla ludzi. Jeszcze w Top Model jest szansa na promocję, totalsi będą mieli ubaw po pachy. Najbardziej wpływowa kobieta na Mazowszu brzmi podobnie jak tytuł Wyszków liderem inwestycji na Mazowszu serwowaną przez propagandę miejską. wyszkowski pis po zmianie okręgów działania na pokrywające się z okręgami senatorskimi stał sie jeszcze słabszy. Kogo tu mamy w tym okręgu, czartoryskiego, który zdradził,odszedł z pis, poszedł z Girzyńskim a następnie wrócił przymuszony przez Jarosława, kowalczyk, który osłabł po odwołaniu go z ministra no i nasz waldek, który utrzyma się na stanowisku do samej śmierci, wycinając konkurentów po drodze, piękny misz-masz. Masz Wybór to nie takie głupie, żeby wchodzić w koalicję z pis i uwiązać sobie kamień u szyi. Nauczka z negocjacjami z 2018 roku powinna ich wiele nauczyć, dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, lepiej jeden przyzwoity niż ekipa pajaców. waldek, znowu starasz się wszystkich ochlapać błotem. Wybrałeś sobie kolesi od hołowni, po, nowośmiesznej i postkomuny to odpiłowywuj z nimi katolików od wpływów albo likwiduj z nimi wyszkowski szpital powiatowy, niedługo pewnie będziesz wprowadzać związki partnerskie a może jeszcze zapalisz świeczkę przed sądem. Co by jeszcze dobrego zrobić dla swoich nowych kumpli ? Te zdjęcia z Dębinek, jacy z was mecenasi sztuki i wielbiciele Norwida rewelacja. Szkoda tylko, że krzysiek nie mógł przybyć.
Quo vadis
Dodane przez G, w dniu 09.09.2021 r., godz. 11.19
MW to trójka radnych najczęściej bezradnych i wszystko wskazuje na to, że w najlepszym wypadku dalej tak pozostanie. Powtórką z rozrywki będzie sklecony naprędce komitet wyborczy złożony przeważnie z tych samych, często z łapanki, osób. Paliwa pewnie nie doda mało chwytliwy kandydat na burmistrza, bo sami nie mają odwagi. Nie powstało i pewnie już nie powstanie zapowiadane stowarzyszenie na bazie komitetu i pracy organicznej w tym środowisku nie widać. Poza radnymi nikt inny z jesiennej drużyny z 2019 r. nie udziela się już pod wspólnym szyldem. W taki sposób to i za 10 lat nic się tu nie zmieni. Wszyscy okopią się na swoich stanowiskach i będą bronić każdy swojego status quo. A znaczek PiS nie tylko lokalnie zaczyna kojarzyć się z obciachem i nie jest on do niczego MW potrzebny.
Głupie
Dodane przez G, w dniu 09.09.2021 r., godz. 12.42
To faktycznie popełniły błąd. Mogły udać się do Mińska Maz. jak koledzy z MW
Dodane przez anonim, w dniu 10.09.2021 r., godz. 14.37
Nie podskakujcie panny z PiS i chłopcy z MW. Waldemar podobno ma zostać przewodniczącym Zarządu Okręgowego okręgu ostrołęckiego PiS. To ważna osobistość w PiS i będzie zatwierdzał listy wyborcze. Gratulacje.
Do anonima
Dodane przez Widzący, w dniu 10.09.2021 r., godz. 16.18
UUU, rzeczywiście jest się czego bać!
Dodane przez Pislam, w dniu 10.09.2021 r., godz. 17.59
To nich ciebie zielony ludku wciągnie na swoją listę. Z Masz Wybór ci nie wyszło, może poprzez PiS ludzie ciebie docenią? Już Ci składamy gratulacje.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.09.2021 r., godz. 08.35
Panny i chłopcy z Wyszkowa powinni zaczynać swoją działalność publiczną od takich komitetów jak Masz Wybór, gdzie każdy sobie pomaga i się wspiera a nie od partii politycznych jak PiS, PO, postkomuna Nowosielskiego czy nawet PSL, gdzie króluje cwaniactwo, chamstwo i nieudolność.
W MW?
Dodane przez Anonim, w dniu 11.09.2021 r., godz. 20.04
Każdy sobie pomaga i wspiera - powiadasz. Zdania są co najmniej podzielone.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.09.2021 r., godz. 22.28
Czy GazPol Głowasia zaprosi do biblioteki swojego przyjaciela fohmena bez honoru Czart oryskiego? Bez honoru bo: pod m.in. pretekstem rozbiórki nowo budowanego bloku Elektrowni Ostrołęka i wyrzuceniu przez PiS miliardów w błoto usunął się z tego PiS. Wrócił do PiS, ale elektrowni i wyrzuconych w błoto miliardów nie przywrócił. Co się stało, że wrócił, może kochającym go wyszkowianom krasomówczo opowie.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.09.2021 r., godz. 09.58
Brakuje mi felietonów Marka Głowackiego, nie wiem czy to autor się zawiesił, czy redakcja ich nie publikuje. W tym świecie wielu narracji, wielu fałszywych agitatorów, konfrontacja z poglądami autorytetu na prawicy w Wyszkowie jest cenna. Podobnie z komentarzami romsa czy artykułami Osęki. Mamy wiele mediów, wiele opinii ale większość to albo skrajność, która po kilku zdaniach odrzuca albo kampanie wizerunkowe, mające przykryć nieudolność czy lenistwo władzy samorządowej lub centralnej, które budzą śmiech. Niektóre wydarzenia wyglądają jakby były robione pod prasę, nieważne ile osób przyjdzie, bez reklamy, bez nagłośnienia, jakby zapominając, że po pandemii wracamy do życia. Czyżby w Wyszkowie zapanowała totalna amatorka ?
Dodane przez Anonim, w dniu 13.09.2021 r., godz. 11.53
Z kandydata na burmistrza, w ostatnich wyborach ten twój prawicowy autorytet zdobył zaledwie 111 głosów i nie został nawet radnym. Nie wspominając o innym zaangażowanym w kreowanie wyszkowskiej polityki z wynikiem 37. W ten oto wymierny sposób wyszkowianie wam podziękowali. O co więc chodzi, Wyszków zgłupiał? Totalna amatorka, jak tu żyć panie, jak.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.09.2021 r., godz. 12.10
Przewodniczący, nie felietonista i nie autorytet prawicowy z wynikiem 1500. Panowie autorytety, więcej felietonów!
Dodane przez buhahahahahahahaha, w dniu 13.09.2021 r., godz. 12.56
Co waldek odcinasz się od Arkadiusza, tak biegałeś do niego, żeby upupić Dariusza jako kandydata na burmistrza. Z wszystkimi się skłóciłeś i został ci zaręba. W Łosinnie też ci nie poszło dobrze, bo odznaczono Głowasia.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.09.2021 r., godz. 13.38
No nie poznał się Wyszków na autorytecie, choroba. Pompowanie balona wzbudza w mieszkańcach śmiech i nie przekłada się już na wyborczy wynik. Np. Bogdan Osik, na swój sukces zwieńczony mandatem radnego pracował i pracuje każdego dnia, bez felietonów, bez niepotrzebnego puszenia się i obrażania wszystkich, którzy inne zdanie mają. Który piersi po odznaczenia nie wypina.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.09.2021 r., godz. 14.03
Ktoś usilnie pracuje na koalicję dwóch kogucików? Tylko, czy alians z Głowackim coś Sobczakowi da, bo nie on rozdaje starostów a Nowosielski.
Dodane przez anonim, w dniu 13.09.2021 r., godz. 15.04
Autorytet nie musi nic udawadniać, nic udawać, kopać się z koniem, oszukiwać ludzi podczas kampanii wyborczej itd.Nie musi startować w każdych wyborach i wchodzić w niezrozumiałe alianse powyborcze. Marek Głowacki jest zapisaną książką pewną treści, dokonań, inspiruje innych. Potrafi się rozsierdzić, krzyknąć jak każda osoba z krwi i kości ale potrafi też zadzwonić, zapytać jak żyjesz, jak się masz, wysłuchać mądrych ludzi i skorygować swoje działania, potrafi docenić argumenty przeciwnej strony i je poprzeć podczas głosowania, nie zostawi na pastwę postkomuny nowosielskiej wspieranej przez PiS. Przychodzi z pomocą, gdy już inni zawiedli, obrócili się na pięcie i obrabiają ci tyłeczek. Dzięki takim autorytetom jak Marek Głowacki pojawiają się takie osoby jak Bogdan Osik, Adam Szczerba, Monika Beżuńska, Jadwiga Ickiewicz itd, dumni, czuli na niesprawiedliwość, zło i dyskryminację innych, mający argumenty i rozwiązania. Znają swoją wartość i są dobrymi przewodnikami ku przyszłości. Co może zaproponować Nowos, Mróz czy Waldek ? Spaloną ziemię, zadeptaną przez ich kolesi.
Nie za dużo tego tatkowania?
Dodane przez Ojciec opatrznościowy, w dniu 14.09.2021 r., godz. 10.49
Megalomanią i nadużyciem jest mówić, że ktoś "pojawił się" dzięki Głowackiemu. Taki ojciec cudzych sukcesów.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 14.09.2021 r., godz. 12.19
Widzieli wszyscy jak to Głowaś skorygował swoje działanie i wsadził nieudolnego prezesa naszego klubu Andrzejewskiego* w kandydowanie na burmistrza, samemu umywając ręce. Uwiązał kulę u nogi Masz Wybór, po czym ulotnił się z dryfującego ku wyborczej klapie* okrętu.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.09.2021 r., godz. 16.28
Zawdzięczać to mu może jedynie syn ciepłą posadkę w NBP z przydziału Sakiewicza.
Dodane przez 37, w dniu 14.09.2021 r., godz. 17.19
Nie taki on piękny jak go malujesz.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.09.2021 r., godz. 21.11
Żenujące jest to patrzenie na wszystkich z góry. A i ta nachalna propaganda kreująca go jako bohatera. Parafrazując klasyka, prawdziwe autorytety obronią się same.
Dodane przez kibic, w dniu 15.09.2021 r., godz. 11.24
Patrząc na wyniki '' naszego klubu'', to nie taki nieudolny, rozumiem ocena bo tak Chodkowski powiedział. Sędzia miał już inne zdanie, a już następna sprawa zaraz będzie. Dajcie spokój czy to Głowackiemu , Andrzejewskiemu , Masz Wybór, wy się na Grzesiu skupcie, to dopiero jest artysta.
Dodane przez anonim, w dniu 15.09.2021 r., godz. 15.42
ola co nieczyste sumienie ? Zdołowaliście Darka, który był kilkanaście lat, żeby nie powiedzieć, że więcej, przyjacielem Nowosa, jego specjalistą od sportu, kilkanaście lat społecznie prezesował Bugowi Wyszków, który walczył o IV ligę z Polonią Warszawa, był kandydatem z listy PiS na posła do Sejmu RP. Jak chcesz kogoś zniszczyć z gangu olsena to zrób go konkurentem Nowosa, już pożyteczni .... nawet z szanowanego członka władzy zrobią złodzieja i oszusta a jeszcze wysmażą mu zarzuty prokuratorskie. Takie to zwyczaje w nowosielsko-pisowskiej drużynie, która chce rządzić do końca świata i jeszcze dzień dłużej. Darek nie dał rady, nie reagował na zaczepki, nie podzielił na my i wy jak to proponują wybitni specjaliści od wizerunku i poległ. Siedział okrakiem a w tym czasie dawni przyjaciele zrobili sobie zabawę. Takie zwyczaje panują na tym dworze ale nie takie imperia samorządowe padają. Czy ktoś pamięta niezniszczalnego władcę na Rząśniku, którego pogonił miły i o łagodnym sercu poddany z lokalnego komitetu. ola o jakiej klapie ty mówisz, z jednego radnego po nowych wyborach 2018 roku powstał 3-osobowy klub radnych miejskich, pracowitych i inteligentnych. Wyszkowianie to doceniają i także pogonią wyszkowskich ciemiężycieli, których rządy coraz bardziej nas kosztują. Nikt tu nie patrzy z góry, nie tworzy ojca cudzych sukcesów bo takich sukcesów jeszcze nie ma. Gdy panuje postkomuna, która tępi alternatywy, osoba tworząca dobrą aurę dla inicjatyw obywatelskich zasługuje na uznanie i szacunek. Z tego mogą powstać rzeczy dobre dla Wyszkowa, dlatego chuchajmy i dmuchajmy.
Dodane przez wyszkowiak, w dniu 15.09.2021 r., godz. 16.25
Andrzejewski sam sobie winien. Był nijaki i zebrał mało głosów. Głosowałem na Głowackiego i nie żałuję.
Dodane przez js, w dniu 15.09.2021 r., godz. 17.50
Jeśli zwykły, fajny turniej siatkówki plażowej wywołuje taką pyskówkę polityczną - to coś w głowach dyskutantów się poluzowało.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl