Dziś jest 26 kwietnia 2024 r., imieniny Klaudiusza, Marzeny

Strzelanina dla Bugu

(Zam: 24.08.2021 r., godz. 08.36)

• grafika - Bug Wyszków
Drużyna seniorów Bugu Wyszków odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021/22. Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego pokonali na wyjeździe Świt II Nowy Dwór Mazowiecki wynikiem 3:2.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 21 sierpnia. Początek należał do Bugu. Wyszkowski zespół po niespełna kwadransie gry wyszedł na prowadzenie za sprawą Łukasza Kamińskiego. Potem inicjatywa znajdowała się po stronie rywali, którzy jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać. Bug ponownie wyszedł na prowadzenie w pierwszych minutach drugiej odsłony, gdy drugą bramkę w tym sezonie zanotował Łukasz Kowalczyk. Rywale jeszcze raz doprowadzili do wyrównania (63. minuta). Przez ostatnie pół godziny gry kibice oglądali wymiany akcja za akcję. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry cios na wagę trzech punktów zdołali zadać wyszkowianie. Wiktor Podolski zdobył zwycięską bramkę.

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Bug Wyszków 2:3 (1:1)

Bug: J. Imiołek – B. Ciach, M. Maciak, R. Nogaj, J. Cyrych (70. M. Czabaj) – W. Podolski, P. Wojtkowski, Sz. Rudnik (55. Ł. Łada), P. Połodziuk – Ł. Kowalczyk, Ł. Kamiński (90. N. de Sousa).

W 3. kolejce sezonu wyszkowianie zmierzą się z Legionovią II Legionowo. Będzie to pierwsze spotkanie przed własną publicznością. Kibiców zapraszamy na stadion WOSiR w sobotę 28 sierpnia. Wcześniej, w środę 25 sierpnia Bug zmierzy się na wyjeździe z Huraganem II Wołomin. Będzie to mecz III rundy Pucharu Polski w okręgu warszawskim.