Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2021 r., imieniny Mateusza, Miry

Otwarte serca dla Miłoszka

(Zam: 13.07.2021 r., godz. 14.27)

Trudno zliczyć atrakcje, które przygotowali organizatorzy podczas pikniku, który odbył się 11 lipca na placu Miejskim. Koncerty, pokazy, zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne i in. - to wszystko dla Miłoszka Roickiego czekającego na operację rączki.

Miłoszek cierpi na wadę wrodzoną lewej ręki (niewykształcenie palców). Pieniądze potrzebne są na konsultacje lekarskie, rehabilitację, operację ortopedyczną.
11 lipca mimo upału wiele osób zebrało się w centrum miasta, by wspólnie bawić się, a przede wszystkim pomóc dziecku i jego rodzinie stanąć do trudnej walki o zdrowie i sprawność.
Wyszkowianie po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca - zarówno ci organizujący piknik, jak i ci, którzy zechcieli wspomóc zbiórkę pieniędzy. W akcję włączyło się szereg podmiotów, firm osób, dzięki którym niedziela była pełna atrakcji. Wśród nich były m.in. animacje dla dzieci, pokaz sztuk walki (Kuźnia Mistrzów), koncerty Extazy, News, Disco Project, Golden Eye, zajęcia, pokazy (m.in. zwierząt egzotycznych, udzielania pierwszej pomocy, wozu strażackiego). Zabawa fantowa, licytacje, dmuchańce, trampoliny basen z kulą wodną i wiele wiele innych atrakcji przygotowano na ten dzień.
Pomagać Miłoszkowi można nadal.
Zbiórka na stronie siepomaga.pl

Licytacje na Facebooku

J.P.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl