Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Nowa pralka nie musi być droga

(Zam: 09.06.2021 r., godz. 12.04)

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do standardowych pralek automatycznych. Nie zawsze jednak są one rozwiązaniem, którego poszukujemy na dany moment. Z myślą o osobach żyjących w pojedynkę, mających małe mieszkania lub tych, które często podróżują kamperem lub potrzebują sprzętu do domku letniskowego, świetną opcją może się okazać pralka wirnikowa. Kompaktowe rozmiary, łatwa obsługa, niewygórowana cena – to atuty, które warto wziąć pod uwagę. Z poniższego tekstu dowiesz się więcej na temat tego rozwiązania.

Pralka wirnikowa – czym jest i w jaki sposób działa?
Pralko-wirówki to urządzenia doskonale znane pokoleniu naszych dziadków i rodziców. W przeciwieństwie do pralek automatycznych, bęben w urządzeniu pozostaje nieruchomy. Za sprawą wbudowanych wirników woda i odzież poruszają się ruchem wirowym i w ten właśnie sposób są prane. Generalnie mają mniejszą pojemność od automatycznych odpowiedników. Cechują się natomiast większą kompaktowością, mniejszą wagą, a więc większą mobilnością.

Pranie w pralkach wirnikowych – wskazówki
Pralki wirnikowe wymagają pewnego przygotowania odzieży przed jej wypraniem. Istotne jest jej ręczne posortowanie na ubrania białe i kolorowe. Warto również zapoznać się z oznaczeniami na metkach – niektóre delikatniejsze tkaniny lepiej będzie wyprać ręcznie – pralko-wirówka może je porozciągać.

Pralka wirnikowa – dla kogo będzie optymalnym urządzeniem?
Pralki wirnikowe mogą stanowić doskonały sprzęt w przypadku tych osób, które dużo czasu spędzają w domku letniskowym i mają potrzebę wygodnego wyprania ubrań. Z racji tego, że pralko-wirówka nie wymaga podłączenia do sieci wodociągowej, może być stosowana podczas kempingu, na polu namiotowym czy przewożona w kamperze. Należy jedynie uzupełnić urządzenie o uprzednio zagrzaną na kuchence wodę. Osoby często podróżujące, które w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu bywają gośćmi, również będą zadowolone z taniej i poręcznej pralki wirnikowej. Również osoby mieszkające w pojedynkę, a także seniorzy będą zadowoleni z prostej w obsłudze pralko-wirówki. Sprawdź również: Pralka parowa – praktyczne i wygodne rozwiązanie w twoim domu.

Zalety pralko-wirówek
Pralko-wirówki to urządzenia, za którymi przemawia korzystna cena. Ważne są też kompaktowe wymiary, które czynią z nich rozwiązania idealne do niewielkich kawalerek. Z uwagi na budżetowość i niską wagę pralki wirnikowe mogą okazać się odpowiednim sprzętem – w przypadku studentów czy osób wynajmujących mieszkanie. Prosta, mało awaryjna konstrukcja i łatwość obsługi sprawiają, że wirówki będą odpowiednie dla starszych osób, którym nie zależy na pralkach naszpikowanych nowymi technologiami.
W sklepach znaleźć można również bardziej zaawansowane modele pralko-wirówek – takie jak te https://www.neo24.pl/duzeagd/pralki/wirowki.html.
Są one wyposażone w praktyczne funkcje, między innymi w grzałkę, ale też opcję automatycznego napełniania i odprowadzania wody. Dużą zaletą urządzeń jest też krótszy czas prania oraz dobre odwirowanie odzieży, co skraca czas jej suszenia.

RADOMET Pralna wirnikowa PWR-13A-L – świetny sprzęt dla singla
Kompaktowa pralka wirnikowa, mogąca pomieścić 1,5 kilograma odzieży. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w pojedynkę lub tych, które mają małe mieszkanie i zależy im na urządzeniu, które nie zajmie zbyt dużo miejsca. Bęben ze stali gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie sprzętu. Uproszczona do maksimum konstrukcja pralki zapewnia łatwość obsługi urządzenia. Sterowanie mechaniczne będzie też odpowiednim rozwiązaniem w przypadku seniorów, którzy nie znają się na nowych technologiach i którym zależy na intuicyjnej obsłudze. To niezawodny sprzęt, który doceni wiele osób. Pralka wirnikowa Radomet to również optymalny wybór do domku letniskowego, kampera czy na długi wyjazd pod namiot.

RAVANSON Wirówka XPB-2800 X – pojemna pralka dla rodzin z dziećmi
Srebrna wirówka marki Ravanson, wykonana z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, o załadunku równym 6 kg będzie odpowiednia dla rodziny z dziećmi. Łatwość obsługi pozwala sięgnąć po nią wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Wirówka idealna jako dodatkowa pralka, ustawiona w warsztacie czy garażu, lub jako urządzenie do domku letniskowego. Pralko-wirówka została wyposażona w funkcję dodatkową w postaci pokrywy z blokadą zamka. Automatyczne wyważenie wsadu ułatwia dokładne pranie. System szybkiego zatrzymania umożliwia błyskawiczne przerwanie prania, kiedy zajdzie taka potrzeba. Opcja załadunku od góry pozwala na ustawienie urządzenia w mało ustawnej, niewielkiej łazience. Sprzęt został objęty 24-miesięczną gwarancją ze strony producenta. Użytkownicy cenią wirówkę za cichą pracę i dobre odwirowywanie ubrań. To pozwala skrócić czas suszenia o około 40%. Estetyczne wykończenie i efektywność pracy przemawiają za wyborem tego modelu. Niskie koszty zakupu czynią to rozwiązanie dostępnym dla każdego – zarówno studenta, jak i seniora. Pralka zapewnia efektywne i skuteczne pranie.
Materiał promocyjny

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl