Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana

Ruszą prace na św. Mikołaja

(Zam: 06.05.2021 r., godz. 12.22)

200 tys. zł dodatkowo radni przeznaczyli na budowę ul. św. Mikołaja w Rybienku Nowym. Dzięki temu możliwe jest rozstrzygnięcie przetargu i rozpoczęcie inwestycji.

O budowę ulic w Rybienku Nowym zabiega radny Paweł Turek. Jeszcze w czasie dyskusji nad uchwaleniem budżetu na 2021 r. nie było mowy o wpisaniu inwestycji do planu wydatków (radni odrzucili wniosek Pawła Turka w głosowaniu). Burmistrz zapewniał wtedy, że gmina kilkakrotnie starała się o dofinansowanie inwestycji w Rybienku Nowym, ale bez powodzenia. W marcu radni zdecydowali o przeznaczeniu na budowę ul. św. Mikołaja (etap I) 500 tys. zł. Z góry było wiadomo, że to kwota niewystarczająca. Dlatego po ogłoszeniu przetargu i poznaniu cen, radni dołożyli brakujące 200 tys. zł.
Odcinek ul. św. Mikołaja zostanie pokryty kostką brukową. Wykonawca prowadząc roboty ma obowiązek zapewnić stały dojazd do wszystkich posesji przyległych do budowanej ulicy. Zgodnie z dokumentacją przetargową, wykonawca ma zrealizować inwestycję w ciągu trzech miesięcy od przekazania placu budowy.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl