Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana

Podała się za pracownicę tajnych służb

(Zam: 05.05.2021 r., godz. 14.18)

Nietrzeźwa 47-latka podróżowała BMW przez gminę Długosiodło. Tą samą drogą na służbę jechał rzecznik prasowy stołecznego komendanta Policji. Gdy ją zatrzymał, kobieta pokazała mu fałszywą odznakę. W samochodzie miała też etui na legitymację i kajdanki.

W minioną niedzielę rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak jadąc na służbę w Starym Bosewie zwrócił uwagę na dziwny styl jazdy BMW. O swoich podejrzeniach poinformował dyżurnego wyszkowskiej komendy. Kiedy auto zjechało w drogę leśną i zatrzymało się, policjant wykorzystał okazję, podbiegł do BMW, aby sprawdzić, co dzieje się z kierującą. Mieszkanka Warszawy stwierdziła, że nic jej nie dolega, nie potrzebuje pomocy, ale jedzie do szpitala. Gdy usłyszała, że ma do czynienia z policjantem, zaczęła się nerwowo zachowywać i pokazała fałszywą odznakę mówiąc, że pracuje w tajnych służbach. Dowiedziawszy się, że na miejsce jedzie patrol Policji, 47-latka postanowiła uciec na parking przy Posterunku Policji w Długosiodle.

Przybyły patrol potwierdził przypuszczenia rzecznika stołecznej Policji. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkanki Warszawy ponad 0,5 promila alkoholu. W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli m.in etui na legitymację, fałszywą odznakę policyjną oraz kajdanki.

Kobieta straciła prawo jazdy. Odpowie przed sądem. Za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat wiezienia, wysoka kara finansowa oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami. Śledczy dodatkowo ustalają, skąd kobieta miała imitację odznaki policyjnej, jak również do czego jej ona służyła.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

Bohater
Dodane przez Alan44, w dniu 05.05.2021 r., godz. 14.58
No super mamy bohatera w postaci rzecznika KSP trzeba go poprosić może o komentarz do strajku kobiet tak pięknie kłamie i lekko obrzuca kalumiami ludzi z ustęsknieniem będę czekał na spotkanie z takim prawym człowiekiem
Dodane przez Weatherynarz, w dniu 05.05.2021 r., godz. 18.47
Jak widać niektórym komentującym polityka odbiera przytomność umysłu. Pijak w samochodzie to pijak i bardzo dobrze że ktoś go namierzył

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl