Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 maja 2021 r., imieniny Antonina, Izydora

„Nie zmieniam swoich poglądów” - oświadczenie Grzegorza Nowosielskiego

(Zam: 20.04.2021 r., godz. 13.21)

„Program samorządowy Szymona Hołowni jest bliski moim poglądom i mojej wizji rozwoju. Chciałbym wspierać jego realizację i go współtworzyć” - pisze w swoim oświadczeniu Grzegorz Nowosielski, który, jak deklaruje, chce skupić swoją działalność publiczną na tworzeniu lokalnych struktur stowarzyszenia i partii Polska 2050.

Poniżej pełna treść oświadczenia.
***


Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,
od blisko 20 lat jestem burmistrzem Wyszkowa. Z zaangażowaniem, pasją i odwagą realizuję swoją samorządową misję rozwoju naszej gminy. Nie zmieniam swoich poglądów i nadal ta wizja będzie kontynuowana. Poparcie i zaufanie mieszkańców wyrażone w ostatnich wyborach samorządowych są dla mnie najważniejsze i postaram się ich nigdy nie zawieść.
Samorząd jest najbliżej ludzi i ich potrzeb, ale żeby sprawnie się rozwijał i skutecznie dbał o jakość życia swoich obywateli wciąż wymaga wsparcia ze strony rządu, stabilnego prawa i demokratycznych wartości. Program samorządowy Szymona Hołowni jest bliski moim poglądom i mojej wizji rozwoju. Chciałbym wspierać jego realizację i go współtworzyć. Mając ogromne doświadczenie, wiedzę oraz świadomość lokalnych potrzeb i oczekiwań, a jednocześnie ambicje i energię, chcę rozwinąć swoją działalność publiczną.
Dziś chciałbym tą działalność skupić na tworzeniu lokalnych struktur stowarzyszenia i partii. Za wcześnie jeszcze na dalsze decyzje polityczne. Przed nami ogromna praca nad przyszłością i rozwojem naszej Ojczyzny, zarówno tej dużej – Polski, jak i tych mniejszych – lokalnych społeczności. Dla mnie wyzwanie tym większe, bo mam zobowiązanie wobec swoich mieszkańców. Najtrudniejsze cele i największe sukcesy można jednak osiągać, gdy jest się pracowitym, konsekwentnym i odważnym w podejmowaniu trudnych decyzji. To jest kapitał, który chcę wnieść do mojej nowej aktywności publicznej.
Grzegorz Nowosielski
***

Tytuł artykułu pochodzi od redakcji.

Komentarze

Czy leci z nami pilot ?
Dodane przez Buhahahahaaha, w dniu 20.04.2021 r., godz. 14.10
Wiedziałem, że Nowos to ciamciaramcia, którego postkomuna wybrała na swojego przywódcę w Wyszkowie i gnije nasze miasto w sieci różnych interesików, cwaniakowania i degrengolady. Jakie ma poglądy polityczne celebryta Hołownia? Żadnych. Jakie ma poglądy polityczne Nowos? Nie zmienia bo ich nie ma. Od początku swojego urzędowania robił różne kombinacje, najpierw z Zbyniem później z następnymi bez kręgosłupa i poglądów, aby tylko rządzić. Porażające, tak to musiało się tak skończyć.
Nie wszystko jest takie jakie widzimy.
Dodane przez Wyszkowianin, w dniu 20.04.2021 r., godz. 15.16
Przestrzegam wszystkich chętnych do uwierzenia w słowa Nowosielskiego. Byłem bliskim współpracownikiem tego pana kiedy pierwszy raz startował na burmistrza. Mogę powiedzieć, że poświęciłem dużo czasu i wysiłku aby pan Nowosielski został burmistrzem. Wówczas to pan Nowosielski sprawiał wrażenie i również obiecywał, że nigdy swoich wyborców nie zawiedzie. Po wyborach szybko przyszło rozczarowanie i to przeogromne. W przeciągu kilku miesięcy powstały różne układy i układziki z ludźmi wpływowymi i bogatymi a społeczeństwo Wyszkowa było poza zasięgiem jego zainteresowań i tak to trwa do chwili obecnej. Pracę Nowosielskiego postrzegam jak administrowanie a nie zarządzanie jednostką samorządową. Może mój wpis jest subiektywny i napisany z punktu widzenia człowieka który rozczarował się postawą Nowosielskiego jako burmistrza ale również jako człowieka. Wiem jedno, pan Nowosielski traktuje swój urząd jako trampolinę do swojej kariery. Skoro nadarzyła się taka okazja. Osobiście pana Nowosielskiego postrzegam jako burmistrza ludzi bogatych i jako człowieka który nie lubi się przepracowywać. Może to jednak pasuje do pana Hołowni.
Dodane przez anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 15.55
Jak się nazywa sposób rządzenia Nowosiela przez 20 lat ? "bezHOŁOWie".
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 17.08
Za to wyszkowska prawica pokazuje klasę. Burmistrz zły, bo wstąpił gdzieś tam? Przestańcie się oglądać na niego, kiedy u was bagno. Czy w kolejnej kadencji PiS wróci do stanu posiadania 1 radnego?
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 17.16
Mamy 2 lata na rozliczenie Nowosa, jego ekipę i radnych bezradnych.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 19.37
To dobra okazja żeby złapać się koryta i płynąć. Szkoda że ten ruch, który dobrze się zapowiadał zbiera stare twarze o ściśle zapisanych już rysach. Jak się PiS rozpadnie w związku z niewypłacalnością za krzywdy wyrządzone narodowi w kolejce ustawi się też niski bylejaki i kilka Pań co stają standardowo tam skąd wiatr zawieje, żeby koryto utrzymać. Trudno tu o utratę poglądów, których się nie ma. Reszta pójdzie na bruk i szkody żadnej nie będzie.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 20.20
Ale numer! PiS się skończył w Wyszkowie, kilkoro przydupasów Sobczaka pilnuje jedynie własnych stołków. Już niedługo.
Wolność słowa wg PiS
Dodane przez Agatema, w dniu 20.04.2021 r., godz. 20.52
Koleżanka pana Głowackiego J. Lichocka dopięła swego. Program Jana Pośpieszalskiego zdjęty z anteny. Jak nam to pan Głowacki wytłumaczy?
Nie daj się inni niech swoje myślą, bądź sobą
Dodane przez mieszkaniec, w dniu 20.04.2021 r., godz. 21.25
Przestańcie zadrościć burmistrzowi, to zła cecha i niezgodna z wyznaniem katolickim, ja tam się cieszę Nowos w końcu zaczął iść w dobrym kierunku, Wyszków będzie metropolią , jeszcze mu podziękujecie
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 23.19
Dziwie się, że ten ruch paktuje ze sprzymierzeńcami pisu. Mam nadzieję, że po to by ich ostatecznie utopić. Nie są to w końcu orły, nisko latają.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.04.2021 r., godz. 23.20
Wychodzi na to że w Wyszkowie Hołownia ma koalicję z pisem.
Grzesio Chytrusek
Dodane przez Obserwator, w dniu 21.04.2021 r., godz. 01.54
Nowosiel czuje że to może być jego ostatnia kadencja i szykuje sobie stołeczek w Sejmie. Niedługo zobaczymy Grzesia na listach wyborczych. Wspomicie moje słowo :D
Zazdrościć czego?
Dodane przez Zazdrośnik, w dniu 21.04.2021 r., godz. 02.02
Nowosielskim i jego ciemnymi interesami już dawno powinno zająć się CBŚ.
Dodane przez ~(), w dniu 21.04.2021 r., godz. 08.58
Grzesiu powinieneś przeczytać komentarze
Agatma, nie licz na głos Pana Marka G. Może Cejrowski Cię zadowoli ;)
Dodane przez Olaf, w dniu 21.04.2021 r., godz. 10.29
W mediach społecznościowych odpowiedział jej Wojciech Cejrowski. "Masz kobieto Lichocka jakieś ARGUMENTY na to, co padło w programie J. Pospieszalskiego? To podaj. ARGUMENTUJ. Bo cenzura oznacza brak argumentów. W zasadzie tracę oddech... LICHOCKA WON!" – napisał na Facebooku.
Układ wyszkowski
Dodane przez Anonim, w dniu 21.04.2021 r., godz. 10.43
Układ wyszkowski zaczyna się sypać- najpierw Kozon w odstawkę , a teraz burmistrz zaczyna szukać immunitetu .Grube sprawy kryminalne na horyzoncie , a do wyborów parlamentarnych jeszcze 2,5 roku- może Grześ nie dotrwać do nich .
Dodane przez Anonim, w dniu 21.04.2021 r., godz. 11.23
Nie strasz nie strasz, bo się zesrasz i skończysz jak Stonoga.
Nowosiel czuje że to może być jego ostatnia kadencja?
Dodane przez Anonim, w dniu 21.04.2021 r., godz. 12.55
Niestety towarzyszu Sobczuk to wasze płonne nadzieje.
takie miasto
Dodane przez poprawny, w dniu 21.04.2021 r., godz. 12.58
Od kiedy to burmistrz jest prawnikiem. Co to znaczy umieć robić wiatr koło swojej osoby. Zmarnowane naście lat tego miasta.
Dodane przez Pink boy, w dniu 21.04.2021 r., godz. 14.42
Waszą alternatywą miał być pisoski Krzysio "Pink boy" Sobieski? O czym ty mówisz poprawny.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.04.2021 r., godz. 16.26
O prosze odwazyl sie wyjsc...a ludzi nie przyjmuje poniewaz pandemia 😁😁😁
Szkoda Szymona
Dodane przez Magna, w dniu 21.04.2021 r., godz. 21.28
Szymon chyba nie wie że przyjmuje Judasza Nowosielskiego pod swoje skrzydła. A szkoda.
Dodane przez Jerzy, w dniu 22.04.2021 r., godz. 12.37
Dla mnie i moich znajomych Hołownia jest już skończony.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.04.2021 r., godz. 14.51
Pocałujta w ...upę wójta
Jątrzenie
Dodane przez RODAK, w dniu 23.04.2021 r., godz. 09.02
Dla kogo jest to oświadczenie ??????
Niepokorny na smyczy
Dodane przez Agatema, w dniu 23.04.2021 r., godz. 11.25
Nie czekam już panie Głowacki na pana wypociny. Co pan schowaniem głowy w piasek pokazał?
Kariera Nikodema i Nikosia Dyzmów.
Dodane przez anonim, w dniu 23.04.2021 r., godz. 15.29
Jak się nie ma nic pozytywnego do powiedzenia to sie stara Głowackiego sprowokować, żeby coś napisał, a tu nie na nic, żeby odwrócić temat od głupawego związania sie Nowosa z płaczkiem Hołownią. Cały ten bełkot Nowosa ośmieszył jego wyborców i jego dwór. Na każdym kroku samobójcze zagrania. Ekologia -betonoza w Wyszkowie, wycinanie starych drzew w ulicach,zmniejszanie terenów zielonych na rzecz kolejnych bloków, brak pasaży wzdłuż rzeki i zabudowanie nadbrzeży blokami, rzeka coraz płytsza itd. Gospodarka odpadami nie aktywna,brak recyklingu, coraz większe opłaty za odbiór, koszt wypożyczenia kontenera na odpady rośnie niewyobrażalnie, nie wiadomo co się dzieje z odpadami z Wyszkowa, czy są powtórnie wykorzystywane czy rozdrabiane i mieszane z ziemią, głupi sposób na biomasę drzewną jako paliwo w PEC. Aktywność obywatelska - powoli umiera, bo wszystko torpedują przyjaciele władzy, niezależność jest tępiona, stanowiska dla swojaków. Gospodarka- Wyszków obumiera w porównaniu z sąsiednimi miastami i gminami, złe gospodarowanie budżetem miejskim, budowanie niezrozumiałych placów rekreacji jak na Szpitalnej,niezrozumiałe zagospodarowanie placu miejskiego, inwestycje dla wybranych a pozostali brodzą w błocie, brak klimatu dla pozyskania nowych inwestorów, te same niekompetentne twarze w urzędach i upolitycznieni dyrektorzy szkół. Na każdym kroku można znaleźć przykłady złej polityki samorządowej, po Nowosie pewnie ludzie wybiorą innego z tej kamandy. Jedynie Szczerba, Głowacki czy Czajkowska reprezentują wysoki poziom inteligencji, przedstawiają sensowne poglądy i nie owijają w bawełnę co się dzieje w Wyszkowie. Powinni nagrać tragikomedię z tego co się dzieje w Wyszkowie i pokazywać ku przestrodze w całej Polski. Biada naszej Polsce z takich reprezentantów, którzy chcą zawojować Warszawę.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.04.2021 r., godz. 17.38
Jak wszyscy z pisu zapiszą się do Hołowni to co to będzie za partia? A wszyscy koryta potrzebują. I nie mają tatuaży że są z pisu. W zasadzie to Jarek zwolenników powinien tatuować. Byłoby tylko trochę łatwiej ich rozpoznawać. Tu widać że to człowiek chorągiewka. PiS u władzy, koalicja z pisem. Pali się to ucieczka.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.04.2021 r., godz. 22.08
Pewnie ze nie zmienia - Pieniadz rzadzi swiatem to jedyne poglady
Dodane przez Anonim, w dniu 24.04.2021 r., godz. 10.35
Jedynie Szczerba Głowacki i Czajkowska - koniec cytatu. Zielony, jesteś niesprawiedliwy i fałszywy. Nie wymieniłeś wszystkich "jedynych" złośliwcze.
Dodane przez Anonim, w dniu 24.04.2021 r., godz. 20.26
Jedynie Szczerba Glowacki i Czajkowska- koniec cytatu Dla mnie jak najbardziej Szczerba Sprawiedliwe i prawdziwe i to tego smutne bo tylko jeden czlowiek
Dodane przez Anonim, w dniu 25.04.2021 r., godz. 13.26
Marek Głowacki jest jedynym liderem na prawicy, na niego spada cały atak dworu Nowosiela i PiS. Dzięki Piłsudczykowi Głowackiemu, który bierze wiele ataków na siebie, Szczerba może bezpiecznie prowadzić swoją działalność publiczną. W Wyszkowie nie ma demokracji, panuje postkomuna i autorytarne rządy, kto "nie z Mieciem tego zmieciem". Gdy Głowacki był mniej aktywny podczas ostatnich wyborów samorządowych komitet niezależny poniósł porażkę, ich kandydat na burmistrza został zaatakowany przez pożytecznego ..., który chciał zająć miejsce Dariusza u Nowosiela a ekipy Nowosiela a także PiS mieli dobry leitmotiv dla swoich kampanii wyborczych. Nikt w winę Dariusza nie wierzył ale ludzie pod wpływem propagandy innych ekip, uwierzyli i zagłosowali na innych, którzy kompromitują sie w tej kadencji. PiS nie broni ludzi przed Nowosielem bo razem się zbratali. Głowackiego widzę w mundurze Piłsudczyka na uroczystościach, delektuje się swoją rolą w formacji zasłużonej dla Polski, spadkobiercy dawnego myślenia przeniesionego na nowe czasy, jego felietony są celne i ukierunkowują ludzi prawicy. Po chwili odpoczynku ponowi swoją rolę w obaleniu obecnego układu w Wyszkowie, który ogranicza rozwój naszego miasta.
Dodane przez Piłsudczyk, w dniu 25.04.2021 r., godz. 18.23
Głowacki dwoi się i troi w każdych wyborach, ale z coraz to gorszym skutkiem. W ostatnich coś niewiele ponad 60 głosów chyba, i to pomimo ogromnych środków na kampanię. Przynajmniej już mu wywietrzało z głowy dalsze próbowanie kandydowania na burmistrza. Szczątki samooceny w nim jednak jakieś pozostały.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 26.04.2021 r., godz. 08.47
Dziwne, bo w ostatnich wyborach liderem prawicy Głowackiego i kandydatem na burmistrza Wyszkowa był "niewinny" Andrzejewski. Czy coś się zmieniło?
Dodane przez Agatema, w dniu 26.04.2021 r., godz. 10.09
Jeśli Głowacki nie ma odwagi odpowiedzieć na proste pytanie i chowa się za użytecznym adwokatem to mówi samo za siebie. Koleżanka pana Głowackiego J. Lichocka dopięła swego. Program Jana Pośpieszalskiego zdjęty z anteny. Jak nam to pan lider wyszkowskiej prawicy Głowacki wytłumaczy tę prawicową wolność słowa w TVPiS?
Dodane przez Bezhołowie, w dniu 27.04.2021 r., godz. 14.25
Agatema, kolejne odkrycie towarzyskie Nowosa, chce odwrócić uwagę od problemów swego mocodawcy. Może powiesz o swoim pupilu, który dla swojego celu poświęcił długoletniego kolegę i skończyło się to sprawą w sądzie a teraz wyrokiem uniewinniającym. Uniewinniającym dzięki żonie, która wymodliła takie rozstrzygnięcie. Sędzia jasno to opisał : Niemałą rolę w całej sprawie sąd przypisał - na podstawie zebranego materiału dowodowego - następcy Dariusza Andrzejewskiego, Marcinowi Chodkowskiemu. - Następca Dariusza Andrzejewskiego był mocno zainteresowany, żeby oskarżonego doprowadzić do sądu - wynika to z akt sprawy. Sąd nie bada intencji świadków, ale to ustalenie sądu znajduje oparcie w jego działaniach jako prezesa klubu. Dokonywał ustaleń, wysłuchując trenerów czy opisane w umowach kwoty zostały im wypłacone i wyłącznie na ich oświadczeniu się opierając, uznał ich roszczenia. Niektórzy z trenerów próbowali przed sądem przedstawić obraz taki, że dokonywali notatek, rozliczeń, skrupulatnie, że są w ich posiadaniu, ale w posiadaniu byli wyłącznie do czasu, gdy sąd ich zobowiązał do przedstawienia tych dokumentów. Okazuje się, że żaden z trenerów żadnego dokumentu nie przedstawił. Nie jest to dowód na niewinność oskarżonego, ale jest to dowód na nie do końca czyste intencje świadka Chodkowskiego, który był wówczas prezesem klubu. Działania pana Chodkowskiego, który bezkrytycznie uznał za prawdziwe zeznania trenerów bez sprawdzenia czy mieli wypłacone kwoty określone w dotacji, też nie jest do końca rozsądne od strony finansowej - mówił sędzia Wacław Dąbkowski. Może spytasz Agatemo swego ulubieńca jak są rozliczane te wszystkie dotacje sportowe przez gminę Wyszków, jakie poniosła gmina straty z tego powodu i kto kontroluje te rozliczenia ze strony gminy Wyszków.
Dodane przez Ola, w dniu 27.04.2021 r., godz. 18.15
Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Przysłowie potwierdza że młody Chodkowski postępuje tak jak jego ojciec. Ten zaś wiele krzywd ludziom wyrządził, oj wiele.
Dodane przez Agatema, w dniu 28.04.2021 r., godz. 16.09
Mnie interesuje opinia pana Głowackiego nt. kompromitującej działalności pani Lichockiej. Resztę sam sobie dopowiadasz panie. A swoją drogą, jeśli bijesz piane nt. pana Andrzejewskiego to wiem tyle, że prezes okazał się niewinny, za to winna wszystkiemu jest jakaś pani, która bez jego wiedzy przez lata zarządzała kalubem i jego finansami. O czym to umycie rąk parzez pana prezesa świadczy?
Dodane przez Anonim, w dniu 28.04.2021 r., godz. 21.21
Skoro spłacają do dzisiaj zadłużenia jak wielokrotnie podkreślał Chodkowski, to ciekawe jak Zalewski sam sobie uznał kwotę zadłużenia i czy sam sobie teraz wypłaca. Patrząc w czym po mieście się lansuje to całkiem możliwe
Dodane przez Romek, w dniu 28.04.2021 r., godz. 22.25
Dwa pierwsze komentarze bardzo celne i odnoszące się wprost do tego żałosnego oświadczenia pana burmistrza. A najcelniejsze jest stwierdzenie, że Nowosielski nie może zmieniać poglądów, ponieważ ich nigdy nie miał. Od razu musiały się pojawić wpisy odwracające uwagę i skierowujące ją w inną stronę. Jakie to oczywiste i przewidywalne.
Dodane przez Anonim, w dniu 29.04.2021 r., godz. 09.05
Nie, no super jest. boss niewinny płotkę posadzili. Pełna satysfakcja, sukces odtrąbiony. Głowacki zadowolony?
Dodane przez Anonim, w dniu 29.04.2021 r., godz. 16.15
Kto jest bardziej żałosny, Nowosielski u władzy, czy marzący o władzy Głowacki?
Dodane przez Volvo S 90, w dniu 29.04.2021 r., godz. 16.54
Dajcie sobie na luz, może zarząd klubu niech udostępni ile od 2018 kosztowal zarządu. Pozdrawiam i przypominam, że o Grzesiu przecież artykuł. Szpital dłużny pielęgniarkom miliony, ale od 4 lat Andrzejewskiego szarpią, gdzie Chodkowski, gdzie prokurator, pewnie donosu nie było.
Dodane przez Anonim, w dniu 29.04.2021 r., godz. 20.04
A moze ci co oddaja glosy nie widzac co sie dzieje w miescie?
Dodane przez Anonim, w dniu 30.04.2021 r., godz. 08.27
Czajkowska? Masz pan dobry humor.
Sąd kierując się zasadą, "że winnego należy skazać, a niewinnego od zarzutów uwolnić"
Dodane przez Andrzejewskiego szarpią?, w dniu 30.04.2021 r., godz. 11.55
Dowody, które dostarczyło postępowanie przygotowawcze - zdaniem sądu - wystarczają jedynie na to, by uznać za winną oskarżoną Ilonę J. (była pracownicę klubu zatrudnioną przez Andrzejewskiego), która przyznała się do podrobienia podpisów na umowach i rachunkach, które następnie dała do podpisania oskarżonemu (Andrzejewskiemu) i posłużyły one do rozliczenia dotacji na działalność klubu z gminą Wyszków. Człowiek z klasą przyjąłby to na własną klatę, a tu żona wymodliła niewinność, kosztem pracownicy. Podniecajcie się dalej swoim kandydatem na burmistrza Wyszkowa. Jak znowu "narobi" to z pewnością żona znów mu wymodli niewinność, znajdzie się winnego lub winną i umyje ręce.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.04.2021 r., godz. 16.08
Chodkowski w kościele lata jakby był prawie księdzem, także i modli się pewnie dużo a jednak nie pomogło.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.04.2021 r., godz. 17.04
Dobre byłoby gdyby to burmistrz zwalał odpowiedzialność na pracowników.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.04.2021 r., godz. 17.23
i umyje ręce, Amen
Dodane przez ela, w dniu 30.04.2021 r., godz. 22.12
Nowosielski może z każdym. Nie zmienia więc swoich poglądów. Mógłby i z PiSem, i z PO, i z Lewicą. Oczywiście może również z Hołownią. Jest tylko kwestia dogadania się, uzgodnienia wariantu.
Ale cyrk
Dodane przez klaun, w dniu 01.05.2021 r., godz. 08.08
"Sługa Jezusa Chrystusa, zakochany w Bogu i Najświętszej Marii Pannie. Mąż i ojciec pięciorga dzieci". Taki oto opis figuruje pod zdjęciem Marcina Chodkowskiego na jego profilu FB. Co wy chcecie od świętego człowieka?
Dodane przez Wychodkowo, w dniu 01.05.2021 r., godz. 08.21
Dlatego ani młody, ani cap już kariery w wyszkowskiej polityce nie zrobią. Może w kościele?
Dodane przez Anonim, w dniu 01.05.2021 r., godz. 09.23
Wydaje się, że liderzy nowych partii powinni bardziej dbać o swoich członków, żeby nie zepsuć czegoś co jeszcze nie powstało i żeby nie niechcący zamiast przyjaciół nie zdobyć wrogów. Np. Czy pani Pawłowicz byłaby atrakcyjnym kąskiem do wzięcia?
Dodane przez Anonim, w dniu 01.05.2021 r., godz. 10.46
Cała wy zjednoczona prawico, to wy jesteście żałośni wylewając pomyje na obecnego burmistrza, jednocześnie wystawiając jako kandydata człowieka pokroju tego uniewinnionego, co był szefem, jak się okazuje nie BUGu, a Bagienka. Czy to wszystko na co was zjednoczona prawico stać? Jak ten wasz burmistrz dbałby o miasto i gminę, jak o klub? Dajcie już sobie na wstrzymanie.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.05.2021 r., godz. 11.29
A miłość typka Chodkowskiego Marcina do piłki nożnej już przeminęła? Typek swoim postępowaniem obraża wartości, którym niby hołduje. Dno.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 01.05.2021 r., godz. 12.09
panie Głowacki, mnie również ciekawiło pana zdanie na temat wolności słowa w TVP i histerycznej reakcji pana koleżanki Lichockiej w stosunku do programu i osoby Jana Pośpieszalskiego. Jak tchórz schował pan głowę w piasek i milczy, dlatego aż dziwnym jest, że ktoś nazywa pana liderem wyszkowskiej prawicy. Śmieszne i żałosne.
Dodane przez Magda, w dniu 01.05.2021 r., godz. 12.56
Burmistrz z prawicy napewno by zadbał żeby flagi które zostały w mieście powieszone były czyste....
Dodane przez Anonim, w dniu 02.05.2021 r., godz. 00.45
Pis z którym koalicję ma Nowosielski, chce zagarnąć całe unijne pieniądze i rozdać swoim a w TVP mówią że opozycja jest przeciwna przyjęciu pieniędzy z uni. Opozycja nie jest przeciwna przyjęciu pieniędzy z uni tylko zagarnięciu ich przez PiS dla swoich. Jak PiS się zobowiąże dać pieniądze wszystkim gminom i powiatom to i pozycja się zgodzi na głosowanie.
Ojej, czy aby na pewno by zadbał, skąd taka pewność Magdo?
Dodane przez Anonim, w dniu 03.05.2021 r., godz. 10.46
"Burmistrz z prawicy napewno by zadbał żeby flagi które zostały w mieście powieszone były czyste...." - Magdo, o czystych flagach piszesz? wy nie potrafiliście "czystego" kandydata na burmistrza wystawić, więc o czym mowa...
Dodane przez Zibi, w dniu 03.05.2021 r., godz. 20.39
Sąd sądem,ale nieprawidłowości jednak były.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.05.2021 r., godz. 09.47
W Wyszkowie mamy prawicę i PiS, jak to się je?
Dodane przez Entliczek pentliczek, w dniu 05.05.2021 r., godz. 09.59
Tu brudna flaga, tam brudny na światłach guziczek pentliczek.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl