Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Zbiórka zakończona sukcesem

(Zam: 06.04.2021 r., godz. 15.30)

Dzięki mieszkańcom naszego powiatu, ludziom o wielkim sercu udało się zebrać pieniądze na zakup protezy ręki dla Michała Czajkowskiego, który w 2013 r. został brutalnie pobity.

Sprawcy pobicia, pozorując samobójstwo, zostawili pana Michała nieprzytomnego na torach. Pociąg nie zabił go, ale odciął mu prawą rękę. Mimo tragedii pan Michał starał się żyć normalne. Jego największym marzeniem było posiadanie protezy ręki.

Charytatywna akcja na rzecz Michała Czajkowskiego odbywała się w internecie pod hasłem #WyciągnijRękęDoMichała. Zbiórka pieniędzy trwała m.in. na portalu zrzutka.pl. O jej uruchomieniu pisaliśmy w naszym artykule pod koniec stycznia. I udało się! Pan Michał od kilku tygodni cieszy się protezą ręki!

„Każde udostępnienie posta, każda reakcja, a przede wszystkim każda złotówka przybliżały Michała do celu! Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję - podkreślają organizatorzy akcji. "Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Wiesława Bartosiaka, właściciela Ubojni Bartek, Jego rodziny oraz znajomych, którzy nie tylko wsparli akcję materialnie, przekazując znaczną kwotę na zakup protezy, ale przede wszystkim wspierali i motywowali Michała każdego dnia! Serdecznie dziękujemy pracownikom, dostawcom i odbiorcom Ubojni Bartek, którzy z wielkim sercem zaangażowali się w zbiórkę dla Michała! Jedna decyzja - dołączenie do zespołu Ubojni Bartek - zmieniło życie Michała o 180 stopni! Dziękujemy również lokalnym mediom za udostępnienie informacji o zbiórce!".
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl