Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2021 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

„Zero diet” - spotkanie autorskie online

(Zam: 06.04.2021 r., godz. 09.33)

W środę 7 kwietnia Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na rozmowę z Marleną Chodkowską, autorką książki „Zero diet”.

Początek spotkania o godz. 18.00. Będzie ono transmitowane na profilu biblioteki na Facebooku.
„Zero diet” to książka dla osób, które ciągle podejmują wyzwania związane z odchudzaniem, są zmęczone ciągłym kontrolowaniem swojej wagi, towarzyszy im poczucie winy po każdym większym posiłku. Autorka opisuje własną historię, pokazuje jak można zmienić życie, zapomnieć o diecie i cieszyć się swoim wyglądem. Zaprasza w tej książce do wspólnej podróży w głąb siebie.
Marlena Chodkowska zwraca się co czytelników: „Napisałam tę książkę dla Ciebie, ale i dla siebie. Jest ona swoistym oczyszczeniem z tego, co w sobie ukrywałam przez lata i co prawdopodobnie niejedna osoba również ukrywa. Miałam problem z kompulsywnym objadaniem się i z utrzymaniem prawidłowej diety. Stale się odchudzałam i stale nie byłam zadowolona z tego, jak wyglądam. Miałam obsesje na punkcie jedzenia, kontrolowania wagi ora kolejnych diet. Pomimo największego pragnienia posiadania szczupłej sylwetki, długo nie byłam w stanie spełnić tego marzenia.”.
Marlenie Chodkowskiej udało się wyjść z błędnego koła. W swojej książce opisuje walkę o siebie samą. „Czuję ogromną potrzebę podzielenia się z Tobą moim doświadczeniem i głęboko wierzę, że dzięki temu mogę zainspirować Cię do spojrzenia na siebie i dietę z zupełnie inny sposób. Wszystko co przeżyłam opisałam dokładnie tak, jak wyglądało realnie w moim życiu. Czytając tę książkę możesz towarzyszyć mi w przemianie. Liczę, że zachęci Cię to do odbycia własnej podróży ku lepszej przyszłości. Miejsca, gdzie nie będzie diet, odchudzania i objadania się. W ich miejsce przyjdzie spokój, samoakceptacja, szczęście i wolność!” (źródło cyt. marlenachodkowska.pl).
Marlena Chodkowska jest psychologiem, trenerem rozwoju osobistego i terapeutką. W Wyszkowie prowadzi swoją poradnię.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl